Kızılcık Şerbeti, reytinglerde zirveyi kimseye kaptırmadı

» Magazin » Kızılcık Şerbeti, reytinglerde zirveyi kimseye kaptırmadı

Show TV’nin, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı “Kızılcık Şerbeti” dün akşam ekrana gelen nefes kesici bölümüyle zirvedeki yerini aldı. Dizi; ABC1 20+’da 10.92 izlenme oranı 25.40 izlenme payı, AB grubunda 10.24 izlenme oranı 26.97 izlenme […]

  • Son Güncelleme: 13 Mayıs 2023

Show TV’nin, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı “Kızılcık Şerbeti” dün akşam ekrana gelen nefes kesici bölümüyle zirvedeki yerini aldı.

Dizi; ABC1 20+’da 10.92 izlenme oranı 25.40 izlenme payı, AB grubunda 10.24 izlenme oranı 26.97 izlenme payı, Total’de 8.65 izlenme oranı 21.27 izlenme payı alarak Cuma’nın en çok izlenen yapımı oldu.

Kızılcık Şerbeti sosyal medyaya damga vurdu

Sosyal medyada da gündeme oturan dizi; #KızılcıkŞerbeti etiketi ile yaklaşık dört saat, Nursema ile beş saat ve Show TV ile yaklaşık dokuz saat Twitter’ın TT listesinin ilk sıralarında yer aldı.

Büyük beğeni toplayan bölüm sürükleyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla her hafta olduğu gibi yine izleyenlerin övgüsünü topladı.