Kansere yakalanmıştı! Sağlık durumu nasıl? Nagihan Karadere’den son dakika açıklaması geldi!

» Magazin » Kansere yakalanmıştı! Sağlık durumu nasıl? Nagihan Karadere’den son dakika açıklaması geldi!

Geçtiğimiz günlerde kansere yakalandığını açıklayan Survivor eski yarışmacılarından Nagihan Karadere, sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı açıklama ile sağlık durumu hakkında bilgiler verdi. Karadere, sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirterek “Çok şükür her şey yolunda. Ben daha iyiyim, hatta çok çok iyiyim” dedi. Karadere, açıklamasında şunları söyledi: “Arkadaşlar, sağlığım sebebiyle çokça mesajlar ve dualar alıyorum. Allah […]

  • Son Güncelleme: 19 Ocak 2023

Geçtiğimiz günlerde kansere yakalandığını açıklayan Survivor eski yarışmacılarından Nagihan Karadere, sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı açıklama ile sağlık durumu hakkında bilgiler verdi.

Karadere, sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirterek “Çok şükür her şey yolunda. Ben daha iyiyim, hatta çok çok iyiyim” dedi.

Karadere, açıklamasında şunları söyledi:

“Arkadaşlar, sağlığım sebebiyle çokça mesajlar ve dualar alıyorum. Allah hepinizden razı olsun. Duydum ki, çok fazla kişi ağlıyor, yas tutuyormuş. İnanın, ben bu duruma daha çok üzülüyorum. Lütfen, üzülmeyin, ağlamayın.

Ben bile gülüp eğleniyorum, kafaya takmıyorum hiç. Canım tenimde, çok şükür her şey yolunda. Ben daha iyiyim, hatta çok çok iyiyim, vallahi billahi iyiyim.”