Jenna Ortega ve Barry Keoghan, The Weeknd’in hikâyesini yazdığı filmde buluşuyor

» Magazin » Jenna Ortega ve Barry Keoghan, The Weeknd’in hikâyesini yazdığı filmde buluşuyor

The Weeknd, nam-ı diğer Abel Tesfaye’nin yaratıcısı olduğu filmin ismi ve konusu açıklanmasa da oyuncu kadrosuna dair bilgiler detaylandı. İlk uzun metrajlı filmde oyunculuğunu sergileyecek olan Tesfaye’ye filmde Jenna Ortega ve Barry Keoghan eşlik edecek. Jenna Ortega, 2022 yılında yayınlanan Wednesday ve Çığlık (Scream) serisindeki rolleri vesilesiyle yakın dönemde gündemde yer alan bir isim oldu. […]

  • Son Güncelleme: 1 Mart 2023

The Weeknd, nam-ı diğer Abel Tesfaye’nin yaratıcısı olduğu filmin ismi ve konusu açıklanmasa da oyuncu kadrosuna dair bilgiler detaylandı.

İlk uzun metrajlı filmde oyunculuğunu sergileyecek olan Tesfaye’ye filmde Jenna Ortega ve Barry Keoghan eşlik edecek.

Jenna Ortega, 2022 yılında yayınlanan Wednesday ve Çığlık (Scream) serisindeki rolleri vesilesiyle yakın dönemde gündemde yer alan bir isim oldu.

Barry Keoghan ise rol aldığı The Banshees of Inisherin filmi ile 2023 Oscar Ödülleri’nde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu adaylığına uzandı.

Tesfaye yaratıcısı olduğu filmin senaryosunu, yapım ortağı Reza Fahim ve 2019 yapımı Waves’in yönetmeni Trey Edward Shults ile kaleme aldı. Shults aynı zamanda projenin yönetmenliğini de üstlenecek.

Abel Tesfaye ve Reza Fahim birlikteliği, Tesfaye’nin Lily Rose-Depp ile rol aldığı The Idol dizisine dayanıyor.

Blonde’un görüntü yönetmeni Chayse Irvin ekibe dahil edilirken, filmin müziklerini de Daniel Lopatin ile The Weeknd üstlenecek.