Indiana Jones ve Kader Kadranı filminden yeni fragman yayınlandı

» Magazin » Indiana Jones ve Kader Kadranı filminden yeni fragman yayınlandı

Harrison Ford, son kez şapkasını ve kırbacını eline alıyor. Ünlü oyuncunun 40 yılı aşkın süredir hayat verdiği Indiana Jones karakterini son kez canlandırdığı Indiana Jones ve Kader Kadranı‘ndan (Indiana Jones and the Dial of Destiny) yeni fragman yayınlandı. Soğuk Savaş döneminde uzay yarışı sürerken bir kez daha hortlayan Nazi tehlikesine karşı mücadele veren ünlü arkeologun […]

  • Son Güncelleme: 10 Nisan 2023

Harrison Ford, son kez şapkasını ve kırbacını eline alıyor.

Ünlü oyuncunun 40 yılı aşkın süredir hayat verdiği Indiana Jones karakterini son kez canlandırdığı Indiana Jones ve Kader Kadranı‘ndan (Indiana Jones and the Dial of Destiny) yeni fragman yayınlandı.

Soğuk Savaş döneminde uzay yarışı sürerken bir kez daha hortlayan Nazi tehlikesine karşı mücadele veren ünlü arkeologun hikâyesini anlatan filmde, Harrison Ford‘a Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Boyd Holbrook, Antonio Banderas, Toby Jones gibi isimler eşlik ediyor.

30 Haziran’da vizyona girecek

Serinin önceki filmlerini yöneten Steven Spielberg‘in bu kez yapımcısı olduğu, James Mangold‘un yönetmen koltuğunu devraldığı Indiana Jones ve Kader Kadranı, 30 Haziran 2023’te gösterime girecek.