İbrahim Tatlıses’ten yeni single sürprizi! ‘Gözleri Bela Kız’ çıktı!

» Magazin » İbrahim Tatlıses’ten yeni single sürprizi! ‘Gözleri Bela Kız’ çıktı!

Sözleri İbrahim Tatlıses, Altan Başyurt, Mehmet Şerbetçi‘ye; müziği ise yine Altan Başyurt ve Mehmet Şerbetçi‘ye ait olan şarkının aranjesi, ünlü müzisyen Ceyhun Çelikten imzasını taşıyor. Gözleri Bela Kız, neşeli melodisinin yanı sıra dinleyicilere aşina olduğumuz eski İbrahim Tatlıses parçalarını da anımsatacak. İmparator’un hitleri arasında yer alan Kara Üzüm Habbesi şarkısı ile harmanlanan Gözleri Bela Kız, […]

  • Son Güncelleme: 19 Mayıs 2023

Sözleri İbrahim Tatlıses, Altan Başyurt, Mehmet Şerbetçi‘ye; müziği ise yine Altan Başyurt ve Mehmet Şerbetçi‘ye ait olan şarkının aranjesi, ünlü müzisyen Ceyhun Çelikten imzasını taşıyor.

Gözleri Bela Kız, neşeli melodisinin yanı sıra dinleyicilere aşina olduğumuz eski İbrahim Tatlıses parçalarını da anımsatacak.

İmparator’un hitleri arasında yer alan Kara Üzüm Habbesi şarkısı ile harmanlanan Gözleri Bela Kız, eğlenceli ve renkli yapısıyla müzikseverlerin enerjisini yükseltecek. İmparator’u bu yeni teklisinde ise ünlü dostları yalnız bırakmadı. Ceylan, Yudum ve Günel’in vokalliğini üstlendiği şarkı, eğlenceyi ikiye katlayacak.

İmparator’a yeni klibinde dostları eşlik etti

Yönetmen Onur Oğuz’un kamerasının karşısına geçen İbrahim Tatlıses’in klibi ise şarkısı gibi bir o kadar hareketli… Stüdyo ortamında çekilen klip, ünlü sanatçılar Ceylan, Yudum ve Günel’in samimi halleri ve halay performanslarıyla izleyenleri neşelendirecek.

İbrahim Tatlıses’in yeni single çalışması Gözleri Bela Kız, Poll Production by Polat Yağcı etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.