Hüseyin Avni Danyal ve Başak Daşman, perdeyi ‘iyileşmek’ için açıyor

» Magazin » Hüseyin Avni Danyal ve Başak Daşman, perdeyi ‘iyileşmek’ için açıyor

Ünlü oyuncular Hüseyin Avni Danyal ve Başak Daşman, “Kelepçe Kullanma Kılavuzu” oyununun tüm bilet gelirini depremde zarar görenlere destek amacıyla İyilik Melekleri Derneği’ne bağışlayacaklar. Oyun, 13 Mart’ta Tiyatrops sahnesinde seyircinin karşısına çıkacak. Yargı dizisinin Metin Komiseri Hüseyin Avni Danyal ve Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinin Seyyare’si Başak Daşman, ‘İyileşmek için sahnedeyiz’ adlı kampanya kapsamında sahnede […]

  • Son Güncelleme: 2 Mart 2023

Ünlü oyuncular Hüseyin Avni Danyal ve Başak Daşman, “Kelepçe Kullanma Kılavuzu” oyununun tüm bilet gelirini depremde zarar görenlere destek amacıyla İyilik Melekleri Derneği’ne bağışlayacaklar.

Oyun, 13 Mart’ta Tiyatrops sahnesinde seyircinin karşısına çıkacak.

Yargı dizisinin Metin Komiseri Hüseyin Avni Danyal ve Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinin Seyyare’si Başak Daşman, ‘İyileşmek için sahnedeyiz’ adlı kampanya kapsamında sahnede olacaklar.

Geçtiğimiz sezonun Türkiye ve yurtdışında en çok ilgi gören oyunlarından  “Kelepçe Kullanma Kılavuzu”  entelektüel bir kadının, inatçı ve mesleği bırakmakta olan bir polis tarafından sorgulanmasını konu ediniyor.