Hollywood yapımcılarından Tom Cruise’a yaşam boyu başarı ödülü

» Magazin » Hollywood yapımcılarından Tom Cruise’a yaşam boyu başarı ödülü

Hollywood’un en prestijli ödüllerinden biri olan Oscar ödüllerinden bir ay önce dağıtılan ve Hollywood’un önde gelen yapımcıları tarafından verilen Producers Guild of America Ödülleri dün düzenlenen bir etkinlik ile sahiplerini buldu. Ünlü oyuncu Tom Cruise’a “yaşam boyu başarı ödülü” takdim edilirken, Everything Everywhere All at Once ise en iyi film ödülünü aldı. Pandemi döneminde vizyona […]

  • Son Güncelleme: 26 Şubat 2023

Hollywood’un en prestijli ödüllerinden biri olan Oscar ödüllerinden bir ay önce dağıtılan ve Hollywood’un önde gelen yapımcıları tarafından verilen Producers Guild of America Ödülleri dün düzenlenen bir etkinlik ile sahiplerini buldu.

Ünlü oyuncu Tom Cruise’a “yaşam boyu başarı ödülü” takdim edilirken, Everything Everywhere All at Once ise en iyi film ödülünü aldı.

Pandemi döneminde vizyona giren Top Gun: Maverick isimli filmi övgü alan Cruise hakkında Paramount Pictures’ın eski CEO’su Sherry Lansing, “Tom Cruise hepimize sinemaya yeniden gitmeyi gösterdi” dedi.

Konuşmasında Cruise televizyon ve film yapımcılarına teşekkür ederek, “Neler yapmak zorunda olduğunuzu biliyorum ve bu sadece şans değil.

Bu şansı kendiniz yaratmalısınız. Size her zaman minnettarım ve her zaman bu sektörü geliştirmek için çalışacağım” ifadesini kullandı.