Hızlı ve Öfkeli 10, yabancı filmler arasında tüm zamanların en iyi 7. açılışına imza attı

» Magazin » Hızlı ve Öfkeli 10, yabancı filmler arasında tüm zamanların en iyi 7. açılışına imza attı

Hızlı ve Öfkeli 10 (Fast X), beklendiği gibi ülkemizde gişeye hızlı girdi. İlk hafta sonunda 592 bin 868 seyirci tarafından izlenen film, yılın şu ana kadar en iyi açılışını gerçekleştirdi. Serinin en iyi üçüncü açılışı olan bu performans, ayrıca mayıs ayı en iyi ikinci açılışı ve yabancı filmler içerisinde tüm zamanların en iyi yedinci açılışı […]

  • Son Güncelleme: 24 Mayıs 2023

Hızlı ve Öfkeli 10 (Fast X), beklendiği gibi ülkemizde gişeye hızlı girdi. İlk hafta sonunda 592 bin 868 seyirci tarafından izlenen film, yılın şu ana kadar en iyi açılışını gerçekleştirdi.

Serinin en iyi üçüncü açılışı olan bu performans, ayrıca mayıs ayı en iyi ikinci açılışı ve yabancı filmler içerisinde tüm zamanların en iyi yedinci açılışı olarak kayda geçti.

Hafta sonunda salonlarda yerini alan yaklaşık her 5 seyirciden dördü tercihini Hızlı ve Öfkeli 10’dan yana kullanırken, animasyon film Elif ve Arkadaşları Kapadokya 32 bin 264 seyirciyle hafta sonunda geriye kalan vizyon filmlerinin en çok seyirciye ulaşanı oldu.

Bir önceki hafta sonunun gişe lideri Galaksinin Koruyucuları 3 (Guardians of the Galaxy Vol. 3), 31 bin 438 seyirciyle üçüncü sırada haftayı kapatırken Süper Mario Kardeşler Filmi (The Super Mario Bros. Movie) 27 bin 147 seyirciyle dördüncü basamakta kendine yer buldu.

Haftanın bir diğer yeni filmi Süper Aile (Helt super) ise 18 bin 172 seyirciyle listenin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.