Hazar Ergüçlü ile Kutay Soyacak aşkından ilk fotoğraf geldi

» Magazin » Hazar Ergüçlü ile Kutay Soyacak aşkından ilk fotoğraf geldi

Oyuncu Hazar Ergüçlü, yönetmen Onur Ünlü ile ilişkisini sonlandırdıktan sonra gönlünü Jakuzi grubunun solisti Kutay Soyocak‘a kaptırmıştı. Hazar Ergüçlü ile Kutay Soyacak‘tan ilk baş başa fotoğraf geldi. Ünlü oyuncu, müzisyen sevgilisiyle çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Hazar Ergüçlü ile Kutay Soyocak, geçtiğimiz haftalarda da Beyoğlu‘ndaki bir mekânda arkadaşlarıyla yemek yemişti. “Yıpranma yaşadık” […]

  • Son Güncelleme: 26 Mayıs 2023

Oyuncu Hazar Ergüçlü, yönetmen Onur Ünlü ile ilişkisini sonlandırdıktan sonra gönlünü Jakuzi grubunun solisti Kutay Soyocak‘a kaptırmıştı.

Hazar Ergüçlü ile Kutay Soyacak‘tan ilk baş başa fotoğraf geldi. Ünlü oyuncu, müzisyen sevgilisiyle çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Hazar Ergüçlü ile Kutay Soyocak, geçtiğimiz haftalarda da Beyoğlu‘ndaki bir mekânda arkadaşlarıyla yemek yemişti.

Hazar Ergüçlü ile Kutay Soyacak aşkından ilk fotoğraf geldi

“Yıpranma yaşadık”

Öte yandan 5 yıl aşk yaşayan Hazar Ergüçlü ile Onur Ünlü, fikir ayrılıkları nedeniyle birlikteliklerini sonlandırmıştı. Ergüçlü, “Evet, ayrıldık. Tam rasyonel bir sebebi yok aslında ama 5 yıllık bir yıpranma yaşandı. Onur hâlâ her şeyim, ailemden biri gibi, arkadaşlığımız devam ediyor” demişti.

“Bir araya gelip, karar verdik”

Hazar Ergüçlü‘nün ardından Onur Ünlü de konuyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Ünlü, “Hazar ile devamlı görüşüyoruz. Bugün de kendisiyle görüştük. Olmayınca olmuyor. Bunun özel bir sebebi yok. Bir araya gelerek, düşünüp karar verdik” şeklinde konuşmuştu.

Hazar Ergüçlü ile Kutay Soyacak aşkından ilk fotoğraf geldi