HAYAT

» Magazin » HAYAT

Sanatçının son şarkılarından kendini ayrıştırıp başka bir noktada konumlandıran “Hayat” kendi içinde farklı bir hissiyat barındırıyor. Aranje ve sözler ise bu duyguyu destekler nitelikte. Parçanın sözleri sanatçının kaleminden dökülürken, prodüktör koltuğunda oturan Anıl Ulusoy kendi sound design imzalarını da es geçmemiş. Yeni teklinin fotoğrafları ise Utku Çelebi ve Enes Görk’ün görsel dünyasından çıkıyor. Sanatçı “Hayat”ın […]

  • Son Güncelleme: 7 Ocak 2023

Sanatçının son şarkılarından kendini ayrıştırıp başka bir noktada konumlandıran “Hayat” kendi içinde farklı bir hissiyat barındırıyor. Aranje ve sözler ise bu duyguyu destekler nitelikte.

Parçanın sözleri sanatçının kaleminden dökülürken, prodüktör koltuğunda oturan Anıl Ulusoy kendi sound design imzalarını da es geçmemiş. Yeni teklinin fotoğrafları ise Utku Çelebi ve Enes Görk’ün görsel dünyasından çıkıyor.

Sanatçı “Hayat”ın kendisi için yoğun ve büyük anlamlar içerdiğini, bu yüzden yapım aşamasının uzun sürdüğünü belirtiyor. Aybüke Poçan, 2023 yılının paylaştığı ilk teklisi “Hayat’’ ile birlikte bundan sonra gelecek şarkılarıyla ilgili ipuçları vermeye devam ediyor. Aybüke Poçan’ın yeni teklisi ”Hayat” Garaj Müzik etiketiyle, BBI Music Co. ortaklığıyla tüm dijital platformlarda yayında.

 AYBÜKE POÇAN – HAYAT (KÜNYE)

Söz: Aybüke Poçan

Müzik: Aybüke Poçan & Anıl Ulusoy

Aranje & Mix & Mastering: Anıl Ulusoy

Fotoğraf: Utku Çebi & Enes Görk

Yapım Yönetmeni: Tolga Akyıldız (müzikmentor)

Yürütücü Yapımcı: Cihad Satıroğlu, Berkay Öktem (BBI Music Co.)

Yapım: Garaj Müzik