Hatayspor’da Taner Savut ve Cristian Atsu’ya depremde enkaz altında ulaşılmaya çalışılıyor

» Magazin » Hatayspor’da Taner Savut ve Cristian Atsu’ya depremde enkaz altında ulaşılmaya çalışılıyor

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkezli 7,7 büyüklüğündeki depremden etkilenen Hatay’dan üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’in sosyal medya hesabından yaptığı yardım çağrılarının ardından kulüpte yaşanan durumun vahameti ortaya çıkmaya başladı. Volkan Demirel açıklamıştı ”Burada durumlar çok kötü. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Kim gelecekse gelsin artık. Kimseye ulaşamıyoruz” sözleriyle gözyaşlarına boğulan Volkan […]

  • Son Güncelleme: 6 Şubat 2023

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkezli 7,7 büyüklüğündeki depremden etkilenen Hatay’dan üzücü haberler gelmeye devam ediyor.

Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’in sosyal medya hesabından yaptığı yardım çağrılarının ardından kulüpte yaşanan durumun vahameti ortaya çıkmaya başladı.

Volkan Demirel açıklamıştı

”Burada durumlar çok kötü. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Kim gelecekse gelsin artık. Kimseye ulaşamıyoruz” sözleriyle gözyaşlarına boğulan Volkan Demirel’in canlı yayınından saatler sonra enkaz altında kalan isimlerle ilgili bilgi geldi.

2 isim için arama çalışmaları devam ediyor

Hatayspor‘da, futbolcular Burak Öksüz, Kerem Alıcı ve Onur Ergün’ün enkazdan çıkarıldığı bilgisi paylaşıldı. Yine genç futbolculardan Bertuğ Yıldırım’ın da durumunun iyi olduğu bilgisi geldi.

Hatay ekibinde enkaz altında olan Sportif Direktör Taner Savut ve Cristian Atsu’ya ise hala ulaşılmaya çalışılıyor.

Cristian Atsu dün oynanan Kasımpaşa maçında 90+7’de attığı golle galibiyeti getirmiş ve teknik direktör Volkan Demirel ile birlikte çılgın bir sevinç yaşamıştı. İkilinin o görüntüleri önceki gün sosyal medyanın en çok paylaşılanları arasındaydı.