Hande Erçel ve Hakan Sabancı aşkı belgelendi

» Magazin » Hande Erçel ve Hakan Sabancı aşkı belgelendi

Murat Dalkılıç’ın ardından Kerem Bürsin ve Kaan Yıldırım ile ilişki yaşayan Hande Erçel şu sıralar Hakan Sabancı ile aşk yaşıyor. İlk zamanlar iddialı sert bir dille sosyal medyadan yalanlayan Erçel’in Sabancı ile aşk yaşaması gündeme bomba gibi düşmüştü. Hande Erçel ve Hakan Sabancı artık aşklarını gizlemiyor. Hande Erçel ve Sabancı, Paris dönüşü İstanbul Havalimanı’nda Gazete […]

  • Son Güncelleme: 6 Mart 2023

Murat Dalkılıç’ın ardından Kerem Bürsin ve Kaan Yıldırım ile ilişki yaşayan Hande Erçel şu sıralar Hakan Sabancı ile aşk yaşıyor.

İlk zamanlar iddialı sert bir dille sosyal medyadan yalanlayan Erçel’in Sabancı ile aşk yaşaması gündeme bomba gibi düşmüştü.

Hande Erçel ve Hakan Sabancı artık aşklarını gizlemiyor.

Hande Erçel ve Sabancı, Paris dönüşü İstanbul Havalimanı’nda Gazete Magazin kamerasına yansıdı.

El ele görüntülenen ikiliden Hande Erçel, “Tatilimiz güzel geçti, her şey çok güzel. Size de teşekkür ederiz” dedi.

Hakan Sabancı ise, “Ciddi bir ilişki” yorumunu yaptı.

Hande Erçel, geçtiğimiz aylarda Bebek’te görüntülenmişti. Gazetecilerle konuşan Hande Erçel, eski aşkı Kerem Bürsin ile barıştığı iddialarını, “Hayatımda kimse yok.

Olsa söylerim” sözleriyle yalanladı. Erçel bu haberle ilgili Twitter hesabından yaptığı açıklamada ise, “Her sabah başka bir haberle uyanıyorum, hayatımda kimse yok. Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin” ifadelerini kullanmıştı.