Haluk Levent’ten birlik çağrısı! ‘İzin verin tüm sanatçılarla biz de para toplayalım’

» Magazin » Haluk Levent’ten birlik çağrısı! ‘İzin verin tüm sanatçılarla biz de para toplayalım’

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Haluk Levent, geçen hafta ricasını kırmayarak Ahbap için destek toplayan Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu’nun yarın Turkuvaz Medya Stüdyoları’nda yapılacak ortak yayının ekran yüzleri arasından çıkarılmasına üzüldüğünü açıkladı. Ünlü sanatçı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Benim yüzümden oldu. Çok üzgünüm. Bir kez ‘Devlet nerede?’ cümlesi kurmadılar. Yardım toplamak değil, yardım dağıtmak için […]

  • Son Güncelleme: 14 Şubat 2023

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Haluk Levent, geçen hafta ricasını kırmayarak Ahbap için destek toplayan Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu’nun yarın Turkuvaz Medya Stüdyoları’nda yapılacak ortak yayının ekran yüzleri arasından çıkarılmasına üzüldüğünü açıkladı.

Ünlü sanatçı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Benim yüzümden oldu. Çok üzgünüm. Bir kez ‘Devlet nerede?’ cümlesi kurmadılar.

Yardım toplamak değil, yardım dağıtmak için Ahbap’ta oldular. Geçen yıl yardım kampanyasında ben de Afad’a bağış yapmıştım. İzin verin yarın TV’de Afad için tüm sanatçılarla biz de para toplayalım” çağrısında bulundu.

Haluk Levent'ten birlik çağrısı! 'İzin verin tüm sanatçılarla biz de para toplayalım'