Günlerdir deprem bölgesinde ekibiyle yemek yapan Şef Mehmet Yalçınkaya’dan yürek burkan sözler! ‘İnsan olarak kendimi…’

» Magazin » Günlerdir deprem bölgesinde ekibiyle yemek yapan Şef Mehmet Yalçınkaya’dan yürek burkan sözler! ‘İnsan olarak kendimi…’

Merkez üssü Kahramanmaraş olan iki büyük deprem… Geriye büyük bir enkaz, yaralılar ve hayatını kaybeden binlerce insan… Büyük yıkımın yaşandığı deprem bölgelerinde günlerdir yemek yaparak afetzedelere yardımcı olmaya çalışan Mehmet Yalçınkaya, son paylaşımıyla dikkat çekti. Kahramanmaraş‘ta MasterChef ekibiyle elinden gelen yapmaya çalışan Mehmet Şef herkesin tüylerini diken diken etti. ‘İnsan olarak kendimi tarttığım yerdeyim…’ Mehmet […]

  • Son Güncelleme: 17 Şubat 2023

Merkez üssü Kahramanmaraş olan iki büyük deprem… Geriye büyük bir enkaz, yaralılar ve hayatını kaybeden binlerce insan…

Büyük yıkımın yaşandığı deprem bölgelerinde günlerdir yemek yaparak afetzedelere yardımcı olmaya çalışan Mehmet Yalçınkaya, son paylaşımıyla dikkat çekti.

Kahramanmaraş‘ta MasterChef ekibiyle elinden gelen yapmaya çalışan Mehmet Şef herkesin tüylerini diken diken etti.

Günlerdir deprem bölgesinde ekibiyle yemek yapan Şef Mehmet Yalçınkaya'dan yürek burkan sözler! 'İnsan olarak kendimi…'

‘İnsan olarak kendimi tarttığım yerdeyim…’

Mehmet Yalçınkaya, paylaşımında “İnsan olarak kendimi tarttığım yerdeyim, şu an her şey boş. -2 derece dışarısı Kahramanmaraş’ta binlerce insan çadırlarda, lüks mobilyalar boş, arabalar boş, her şey boş… Çocuklar kadınlar yaşlılar. Kaybedilen aile acısıyla yaşama tutunmak zor.

Bu düşüncelerle gün sonu bende ve gözlerim kapanmıyor bir türlü, Allah bu acıları bir daha göstermesin canım yanıyor” dedi.

Günlerdir deprem bölgesinde ekibiyle yemek yapan Şef Mehmet Yalçınkaya'dan yürek burkan sözler! 'İnsan olarak kendimi…'