GÜNEŞ ''İYİ Kİ DOĞDUN'' DİYECEK

» Magazin » GÜNEŞ ''İYİ Kİ DOĞDUN'' DİYECEK

‘İyi ki Doğdun ‘ adlı şarkının sözü müziği Emrah Özlen’e ait. Şarkısının aranjesini ise Cenk Kandıralı üstlendi.  Şarkının video klibi ise Köksal Kaya yönetmenliğinde 2 günde Izmir’de iki farklı mekanlarda çekildi. Sesi , güzelliği ve tarzı ile de adından sıkça söz ettirmeyi başaran genç müzisyenin yeni teklisi  ‘İyi Ki Doğdun’ bolca dinleyeceğimiz  ve en çok çalan […]

  • Son Güncelleme: 24 Ocak 2023

‘İyi ki Doğdun ‘ adlı şarkının sözü müziği Emrah Özlen’e ait. Şarkısının aranjesini ise Cenk Kandıralı üstlendi.  Şarkının video klibi ise Köksal Kaya yönetmenliğinde 2 günde Izmir’de iki farklı mekanlarda çekildi.

Sesi , güzelliği ve tarzı ile de adından sıkça söz ettirmeyi başaran genç müzisyenin yeni teklisi  ‘İyi Ki Doğdun’ bolca dinleyeceğimiz  ve en çok çalan şarkılar arasın da yer almaya aday bir şarkı.

San hocası Asya Dalgıç’tan eğitim almaya devam eden Güneş, sevenlerimle 2.projemle yeniden buluşmak gurur verici durmadan çalışıyorum, çok yakında konserlerimde sevenlerimle şarkılarımı hep bir ağızdan seslendireceğim dedi.