Güldür Güldür’ün yıldızı Meltem Yılmazkaya ile müzisyen Kadir Doğan evlendi

» Magazin » Güldür Güldür’ün yıldızı Meltem Yılmazkaya ile müzisyen Kadir Doğan evlendi

Güldür Güldür Show programında yaptığı tiplemeler ile büyük beğeni toplayan oyuncu Meltem Yılmazkaya, bir süredir birlikte olduğu müzisyen sevgilisi Kadir Doğan ile nikah masasına oturdu. Yılmazkaya, güzel haberi sosyal medya hesabında duyurdu. Düğün fotoğraflarını paylaşan oyuncu, paylaşımına şu notu düştü: “Büyük büyük cümleler kuramadığım bir hayatın, büyük büyük sürprizlerine… Bir yuvanın çatısının altında büyümeye karar verdik… […]

  • Son Güncelleme: 14 Mart 2023

Güldür Güldür Show programında yaptığı tiplemeler ile büyük beğeni toplayan oyuncu Meltem Yılmazkaya, bir süredir birlikte olduğu müzisyen sevgilisi Kadir Doğan ile nikah masasına oturdu.

Yılmazkaya, güzel haberi sosyal medya hesabında duyurdu.

Güldür Güldür'ün yıldızı Meltem Yılmazkaya ile müzisyen Kadir Doğan evlendi

Düğün fotoğraflarını paylaşan oyuncu, paylaşımına şu notu düştü:

“Büyük büyük cümleler kuramadığım bir hayatın, büyük büyük sürprizlerine… Bir yuvanın çatısının altında büyümeye karar verdik… Kolay değildi iki ayrı insanın ortak ‘Evet’i , ona da cesaret ettik…

Bir süre önce… Kolay olmayan bir zamana denk geldik, ne yüzümüz ne gönlümüz el vermedi eğlenmeye. Sarılınca yaralar elbet sarılırız dostlarla şarkılar danslar eşliğinde… Seven sevmeyen her gönle güzellik dilerken, biz vardık murada, dostlar çıksın kerevetine 🙂 Ve sen sevgilim. Yol uzun, duygu çok! İyi kötü bir arada hep işte!

Kaybettiğim inanç, örüldü büyük bir sabır ve emekle! En çok güldüğüm, saatlerce konuştuğum bazen hayata sövdüğüm, evde hep makyajsız, bazen de suratsız bütün anlarımı çekenim… Seni… Bizi seviyorum Kadir Doğan.”

Güldür Güldür'ün yıldızı Meltem Yılmazkaya ile müzisyen Kadir Doğan evlendi

Güldür Güldür'ün yıldızı Meltem Yılmazkaya ile müzisyen Kadir Doğan evlendi