Gülcemal dizisinin afişi yayınlandı – Magazin Mahallesi Televizyon

» Magazin » Gülcemal dizisinin afişi yayınlandı – Magazin Mahallesi Televizyon

Gülcemal dizisinin merakla beklenen afişi yayınlandı. MF Yapım imzalı dizinin Murat Ünalmış ve Melis Sezen’li iddialı afişi çok beğenildi. Yusuf Pirhasan’ın yönettiği, senaryosunu ise Eda Tezcan Çalışkan’ın yazdığı dizi 6 Nisan Perşembe akşamı seyirciyle buluşacak. Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, […]

  • Son Güncelleme: 31 Mart 2023

Gülcemal dizisinin merakla beklenen afişi yayınlandı.

MF Yapım imzalı dizinin Murat Ünalmış ve Melis Sezen’li iddialı afişi çok beğenildi.

Yusuf Pirhasan’ın yönettiği, senaryosunu ise Eda Tezcan Çalışkan’ın yazdığı dizi 6 Nisan Perşembe akşamı seyirciyle buluşacak.

Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel’in de başlıca rolllerini paylaştığı dizide; annesinin gençlik aşkının peşine düşüp küçük yaşta terk ettiği Gülcemal’in (Murat Ünalmış) intikam hikâyesi ekrana taşınıyor.

Bütün hayatını en çok ihtiyacı olduğu yaşlarda kendisini istemeyen annesinden intikam almaya adayan Gülcemal’in hayatını yine annesinin yanında çalışan Deva’nın (Melis Sezen) aşkı değiştirecek.