Gonca Çiftçioğulları’nın yeni kitabı ‘Öyle Bir Bedel Ki 2-Her Şey Seninle Güzel’, okuruyla buluşmak için gün sayıyor

» Magazin » Gonca Çiftçioğulları’nın yeni kitabı ‘Öyle Bir Bedel Ki 2-Her Şey Seninle Güzel’, okuruyla buluşmak için gün sayıyor

Yazar Gonca Çiftçioğulları’nın yeni kitabı ‘Öyle Bir Bedel Ki 2-Her Şey Seninle Güzel’, okuru ile buluşma için gün sayıyor. Ritim Plus Yayınları etiketiyle çıkacak olan kitap, çok yakında kitap satış noktalarında yerini alacak. Kitap tanıtım bülteninden: İnsanlar geleceğe yönelik seçimler yaptıklarında acaba o seçimlerin sonuçları ile de yüzleşmeye hazırlar mı?  Sinan ve Canan, seçimlerinin sonucunda […]

  • Son Güncelleme: 5 Şubat 2023

Yazar Gonca Çiftçioğulları’nın yeni kitabı ‘Öyle Bir Bedel Ki 2-Her Şey Seninle Güzel’, okuru ile buluşma için gün sayıyor.

Ritim Plus Yayınları etiketiyle çıkacak olan kitap, çok yakında kitap satış noktalarında yerini alacak.

Kitap tanıtım bülteninden:

İnsanlar geleceğe yönelik seçimler yaptıklarında acaba o seçimlerin sonuçları ile de yüzleşmeye hazırlar mı?

 Sinan ve Canan, seçimlerinin sonucunda acaba nelerle yüzleşecek? Hayat, onları engin bir denizde mutlulukla kulaç atmaya mı götürecek, yoksa korkunç bir fırtınanın ortasında sığınacak bir liman mı arayacaklar?

Gelecek ile ilgili planları hep sekteye uğrayan Ceren, annesine olan benzerliğinin hüznünü yaşarken acaba onunla aynı kaderi mi paylaşacak?

Samet, Marmara depreminin sebep olduğu yaralar henüz iyileşmeden, İzmir depremi ile yine benzer acılar mı yaşayacak?

 Hülya, çocuk ruhuyla delicesine âşık olduğu genç adamdan beklediği karşılığı görebilecek mi?

 Yazar, ustaca kurguladığı duygu yüklü bu romanında, kahramanlarının hayatlarına ince ince dokunurken sizler de her bir sayfasını heyecanla okuyacak, aşkı, acıyı, hüznü ve kaybedişi derinden hissedeceksiniz.

Bir kalp, başka bedende aynı atar mı?