GEL İLE İDDİALI

» Magazin » GEL İLE İDDİALI

”Sanki dünya boşmuş, umutlarım yanmış / Ya gel bi gel bi, bu dünya bak fani” gibi dizelerle başlayan şarkı, hayatın zorluklarını ve insanın iç dünyasındaki karmaşayı yansıtıyor. ZERO, şarkısında bir günün daha bittiği, ömürlerin yandığı ve geçtiği bir dünyada, hayatta kalmanın zorluğunu anlatıyor. “Kimseyi koyamadım yerine / Mutlumusun daha yakınlaştım ölüme / Neden böyle oldu […]

  • Son Güncelleme: 3 Nisan 2023

”Sanki dünya boşmuş, umutlarım yanmış / Ya gel bi gel bi, bu dünya bak fani” gibi dizelerle başlayan şarkı, hayatın zorluklarını ve insanın iç dünyasındaki karmaşayı yansıtıyor. ZERO, şarkısında bir günün daha bittiği, ömürlerin yandığı ve geçtiği bir dünyada, hayatta kalmanın zorluğunu anlatıyor.

“Kimseyi koyamadım yerine / Mutlumusun daha yakınlaştım ölüme / Neden böyle oldu anlamadım yeminle / Ne istesem olmadı batırmışım yerin dibine” gibi dizelerle devam eden şarkı, başarısızlık ve kaybedilenlerin acısı üzerine kurulu bir hikaye anlatıyor. Şarkıda ZERO, kendini uçurumda, bir namlunun ucunda ve bittiği noktada bulduğunu ifade ediyor.”Gel” şarkısı, ZERO’nun hayranlarının uzun zamandır beklediği bir eserdi. ZERO, şarkısında kendine özgü üslubuyla, toplumsal konulara dikkat çekiyor ve hayatın zorluklarına karşı duruşunu yansıtıyor. Bu derin anlamlı şarkı, RAP müziği sevenlerin dinlemesi gereken bir eser olarak dikkat çekiyor.”Gel” Avrupa Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.

ZERO KİMDİR?

Zero, 17 yaşında Rulet isimli bir grupla müzik hayatına başladı ve underground ortamda eserler üretti. Daha sonra Akdeniz Coast grubunu kurdu ve MOB oluşumu içerisinde yer aldı. Çete İşi Albümü ve Helal isimli single çalışmalarına katkıda bulundu ve Mob mixtape albümünde solo bir şarkısı (UÇAK MODU) yer aldı. Mob’dan ayrıldıktan sonra Avrupa Müzik ile anlaşarak solo çalışma kararı aldı.

Uzun bir sürenin ardından, Zero, kendi vokalleriyle Afro-trap/latino tarzını harmanladığı “GEL” isimli yeni single çalışmasıyla dönüş yaptı. Sonraki single çalışmalarında, Uzi, Levo ve Stap gibi iddialı isimlerle işbirliği yaptı. Bu büyük dönüşle beraber Zero, istikrarlı bir şekilde iyi işler yapacağının haberini verdi.