Fenomen Taha Duymaz ve ailesi de saatlerdir Hatay’da enkaz altında! Ablası yardım istedi!

» Magazin » Fenomen Taha Duymaz ve ailesi de saatlerdir Hatay’da enkaz altında! Ablası yardım istedi!

Türkiye, dün deprem kabusu yaşadı. Kahramanmaraş Pazarcık’ta saat 04.17’de 7.7’lik deprem oldu. Başta Kahramanmaraş olmak üzere, Adana, Gaziantep, Osmaniye, Malatya, Kilis, Hatay, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Adıyaman’da binalar yıkıldı. 9 saat sonra 2. deprem oldu İkinci depreminin ardından kurtarma çalışmalarına başlandı. Ancak saatler 13.24’ü gösterdiği sırada bu kez Kahramanmaraş Elbistan merkezli 7.6’lık bir deprem daha meydana […]

  • Son Güncelleme: 7 Şubat 2023

Türkiye, dün deprem kabusu yaşadı. Kahramanmaraş Pazarcık’ta saat 04.17’de 7.7’lik deprem oldu. Başta Kahramanmaraş olmak üzere, Adana, Gaziantep, Osmaniye, Malatya, Kilis, Hatay, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Adıyaman’da binalar yıkıldı.

9 saat sonra 2. deprem oldu

İkinci depreminin ardından kurtarma çalışmalarına başlandı. Ancak saatler 13.24’ü gösterdiği sırada bu kez Kahramanmaraş Elbistan merkezli 7.6’lık bir deprem daha meydana geldi

İlk depremde hasar gören pek çok bina bu ikinci depremde tamamen yıkıldı.

“Lütfen yardım edin”

Çektiği yemek videolarıyla tanınan ve Hatay’da yaşayan Taha Duymaz da ailesiyle enkaz altında kaldı. Fenomenin ablası Semiha Duymaz, Instagram hesabından yayınladığı video ile ailesi için yardım istedi.

Semiha Duymaz, “Kardeşim Melek, Taha, Umut, halam ve eniştem enkaz altında. Lütfen yardımcı olun kimse bakmıyor olduğu bölgeye. Hatay Antakya, Betonsan Bedisabuncu Okul karşısı” ifadelerini kullandı.

Paylaşımlarına devam eden Semiha Duymaz, kardeşi Taha Duymaz ve ailesinden hâlâ haber alamadığını yazdı.

Duymaz’ın ablasına çok sayıda destek mesajı geldi.