Evlilik yolunda ilk adım! Buse Arslan ile Çağrı Şensoy nişanlandı!

» Magazin » Evlilik yolunda ilk adım! Buse Arslan ile Çağrı Şensoy nişanlandı!

‘Kuruluş Osman‘ dizisinde Cerkutay karakterine hayat veren Çağrı Şensoy ile Aygül karakterini canlandıran Buse Arslan bir süredir aşk yaşıyordu. Mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırmak isteyen çift nişanlandı. Çağrı Şensoy, Buse Arslan‘ı ailesinden istedi, müstakbel eşinin ellerinden acı kahve içti. Bir hayli heyecanlı oldukları gözlenen çift, bu özel geceden görüntüleri takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi. İkiliyi mutlu […]

  • Son Güncelleme: 4 Mayıs 2023

Kuruluş Osman‘ dizisinde Cerkutay karakterine hayat veren Çağrı Şensoy ile Aygül karakterini canlandıran Buse Arslan bir süredir aşk yaşıyordu. Mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırmak isteyen çift nişanlandı.

Çağrı Şensoy, Buse Arslan‘ı ailesinden istedi, müstakbel eşinin ellerinden acı kahve içti. Bir hayli heyecanlı oldukları gözlenen çift, bu özel geceden görüntüleri takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi. İkiliyi mutlu günlerinde oyuncu Salih Bademci de yalnız bırakmadı.

Müjdeli haberi sosyal medyadan duyurdular

Aile arasında sade bir törenle nişanlanan çift, müjdeli haberi sosyal medyadan duyurdu.

Şensoy, nişandan karelerine ”Dur ey zaman öyle güzelsin ki” notunu düşerken Arslan ise, kendi Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda ”Kendimin ve dünyanın yarısını bulduğumda” ifadelerini kullandı.

Evlilik yolunda ilk adım! Buse Arslan ile Çağrı Şensoy nişanlandı!

Beğeni ve yorum yağdı

Aralarında Yeşim Ceren Bozoğlu, Yeşim Salkım, Didem Balçın, Derya Şensoy gibi ünlü isimlerin de bulunduğu çok sayıda takipçisinden ikiliye tebrik mesajları ve beğeni yağdı.

Evlilik yolunda ilk adım! Buse Arslan ile Çağrı Şensoy nişanlandı!