Eski sevgilisi Semih Sevim’i öldürüp ormanlık alana gömmüştü! Şarkıcı Seçil Çiftçi’yi cinayete götüren süreç ortaya çıktı!

» Magazin » Eski sevgilisi Semih Sevim’i öldürüp ormanlık alana gömmüştü! Şarkıcı Seçil Çiftçi’yi cinayete götüren süreç ortaya çıktı!

Hürriyet’te yer alan habere göre, Seçil Çiftçi’nin cinayetten önceki günlerde Semih Sevim’in elinde çiçekle kapıya dayandığı anlarda yaşananları cep telefonuyla kayda aldığı da ortaya çıktı. Jandarma bu kayıtları bularak delil dosyasına koydu. Bu kayıtların birinde kapı çalıyor, Seçil Çiftçi, “Kim o?” diye soruyor, kapıdaki kişi “Çiçekçi” diye yanıt veriyor. Ardından Semih Sevim, “Aç kapıyı bir […]

  • Son Güncelleme: 17 Ocak 2023

Hürriyet’te yer alan habere göre, Seçil Çiftçi’nin cinayetten önceki günlerde Semih Sevim’in elinde çiçekle kapıya dayandığı anlarda yaşananları cep telefonuyla kayda aldığı da ortaya çıktı.

Jandarma bu kayıtları bularak delil dosyasına koydu. Bu kayıtların birinde kapı çalıyor, Seçil Çiftçi, “Kim o?” diye soruyor, kapıdaki kişi “Çiçekçi” diye yanıt veriyor.

Ardından Semih Sevim, “Aç kapıyı bir şey diyeceğim sana” diyor.

Seçil Çiftçi, “Hayır deme, bana bir şey demeye hakkın yok polis çağıracağım. Ne çiçeği getiriyorsun sen bana ya” diyerek çıkışıyor.

Bunun üzerine Semih Sevim, “Sen beni cezaevine mi attırmak istiyorsun ya, ben kapıda bekliyorum” diyerek içeri girme ısrarını sürdürüyor.

Şarkıcı Seçil Çiftçi, eski sevgilisi Semih Sevgi'yi öldürüp ormana gömdü! Sosyal medya paylaşımları ele verdi!

Seçil Çiftçi, “Evet attıracağım, attırmak istemiyorum” diyor.

Devamında da, “Defol senin burada ne işin var yarın mahkeme var. Benim sana ihtiyacım falan yok. Allah’ım hâlâ kapımı çalıyor ya, bir de gece geldi ya. Sapık mısın, defol dünden beri iki çiçek bırakmış kapıma” diyerek Semih Sevim’e tepki gösteriyor.

Şarkıcı Seçil Çiftçi, eski sevgilisi Semih Sevgi'yi öldürüp ormana gömdü! Sosyal medya paylaşımları ele verdi!