Emine Jahovic ile Ljubomir Dorontic’in aşk yaşadığı ortaya çıktı

» Magazin » Emine Jahovic ile Ljubomir Dorontic’in aşk yaşadığı ortaya çıktı

2018’de boşandığı Mustafa Sandal ile olaylı bir ayrılık süreci yaşayan Sırp şarkıcı Emina Jahovic, aradığı mutluluğu buldu. Jahovic, gönlünü kreatif direktör Ljubomir Dorontic‘e kaptırdı. Çift, yeni yılı İstanbul’da karşılarken aşklarını ilan etti. Jahovic, “2023 başlasın” dedi. “Herkes mutlu olsun” Jahovic geçtiğimiz haftalarda Bebek’te objektiflere yansımıştı. Eski eşi Mustafa Sandal ile nafaka yüzünden davalık olan Sırp […]

  • Son Güncelleme: 4 Ocak 2023

2018’de boşandığı Mustafa Sandal ile olaylı bir ayrılık süreci yaşayan Sırp şarkıcı Emina Jahovic, aradığı mutluluğu buldu. Jahovic, gönlünü kreatif direktör Ljubomir Dorontic‘e kaptırdı.

Çift, yeni yılı İstanbul’da karşılarken aşklarını ilan etti. Jahovic, “2023 başlasın” dedi.

Emine Jahovic ile Ljubomir Dorontic'in aşk yaşadığı ortaya çıktı

“Herkes mutlu olsun”

Jahovic geçtiğimiz haftalarda Bebek’te objektiflere yansımıştı. Eski eşi Mustafa Sandal ile nafaka yüzünden davalık olan Sırp şarkıcıya, geçtiğimiz günlerde “Erkek adam gibi davranmalı. Çocuklarının nafakasını ödemeli” şeklindeki sözlerinin hatırlatılmıştı. Jahovic, konuyla ilgili “Beni karıştırmayın artık gerçekten nafakayı umursamıyorum. Ben de bıraktım artık. Herkes mutlu olsun” diye konuşmuştu.

“2023’e negatif konularla girmek istemiyorum”

Açıklama sonrası “Mustafa Sandal’dan tepki geldi mi?” şeklindeki soruya “Yok, iyiyiz. 2023’e bu negatif konularla girmek istemiyorum. Her şey çok güzel olacak” yanıtını vermişti.

Emine Jahovic ile Ljubomir Dorontic'in aşk yaşadığı ortaya çıktı

“Ben oğullarımı öyle yetiştiriyorum”

Emina Jahovic, “Erkek adam gibi davranmalı” şeklindeki sözlerinin sert bir açıklama olduğu ifade edilmesi üzerine konuyla ilgili şunları söylemişti:

Ben oğullarımı öyle yetiştiriyorum. Bir gün inşallah evlendikleri zaman kendi eşine sahip çıkabilecek kadar güçlü olmaları lazım. Sadece o. Çünkü kadın doğurur, aileyi korur. Bir hiyerarşi var burada. O yüzden ‘Adam gibi adam olsunlar’ derim. Her zaman düşünürüm, benim ağabeyim, babam herkes öyle. Ben Boşnak aileden geliyorum. Herkes öyle büyüdü. Ben öyle biliyorum başka türlü bilmiyorum.

“Boşanma biraz daha farklı olsaydı iyi olurdu”

Jahovic, “Mustafa Sandal ile boşanma sonrası sizin için zor oldu mu, maddi olarak yıprandınız mı?” sorusuna, “Yok, yıpranmadım çok fazla. İyiyim, mutluyum ben her türlü” cevabını verdi. Şarkıcı, “Boşanma süreci istediğiniz gibi mi olmadı?” sorularına ise, “Yani, biraz daha farklı olsaydı daha iyi olurdu. Gerçekten artık onunla alakalı konuşmak istemiyorum. Tamamen kapattım” yanıtını vermişti.

“Erkeğin sorumluluk alması lazım”

Emina Jahovic, geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu arasında yaşanan nafaka konusu hakkında konuşmuştu. Jahovic, muhabirlerin, “Anne eğer çalışıyorsa, boşandığı eşinden nafaka almalı mı?” sorusuna “Ben karışmak istemiyorum ama ben de aynı sorunu yaşadım. Erkeğin sorumluluk alması lazım, ailesine tabii ki bakması lazım. Erkek, erkek adam gibi davranmalı. Çocuklarının nafakasını ödemeli” diyerek hemcinslerini savunmuştu.