Elon Musk duyurdu! İşte Twitter’a gelecek yeni özellikler…

» Magazin » Elon Musk duyurdu! İşte Twitter’a gelecek yeni özellikler…

Paylaştığı gönderide Twitter’daki reklamların çok sık gösterildiğini ve çok yer kapladıklarını belirten Elon Musk, önümüzdeki haftalarda bu sorunların çözüleceğini ve Twitter Blue’nun daha pahalı bir ücrete sahip abonelik katmanı ile reklamları tamamen kaldıracak bir sistem getireceklerini duyurdu. Musk, paylaştığı gönderide dünyanın dört bir yanından (özellikle Japonya’dan) çok enteresan gönderiler paylaşıldığını ve Twitter’ı sadece kendi dilinde […]

  • Son Güncelleme: 23 Ocak 2023

Paylaştığı gönderide Twitter’daki reklamların çok sık gösterildiğini ve çok yer kapladıklarını belirten Elon Musk, önümüzdeki haftalarda bu sorunların çözüleceğini ve Twitter Blue’nun daha pahalı bir ücrete sahip abonelik katmanı ile reklamları tamamen kaldıracak bir sistem getireceklerini duyurdu.

Musk, paylaştığı gönderide dünyanın dört bir yanından (özellikle Japonya’dan) çok enteresan gönderiler paylaşıldığını ve Twitter’ı sadece kendi dilinde kullanan insanların bundan mahrum kaldığına değindi.

Twitter’a gelecek olan yeni özellikle birlikte kullanıcılar, başka dillerde paylaşılan gönderileri kendi dillerine çevrilmiş biçimde ana sayfalarında önerilmiş tweet olarak görebilecekler.

Twitter’a yeni gelen ‘Sana özel’ ve ‘Takip edilenler’ sekmelerinden herhangi birindeyken uygulamayı kapatıldığı zaman, uygulama tekrar açıldığında hangisinde olunduğu fark etmeksizin ‘Sana özel’ sekmesinde başlanacak.

Twitter’ın bir sonraki güncellemesi ile birlikte kullanıcılar hangi sekmede kaldıysa tekrar uygulamayı açtığında oradan gezinmeye devam edebilecek.