Ebru Şallı’nın yüz felci geçirdiği ortaya çıktı

» Magazin » Ebru Şallı’nın yüz felci geçirdiği ortaya çıktı

BBO Yapım imzalı programda Ebru Şallı, 9 yaşında kaybettiği oğlu Pars’ın hastalık sürecinde yaşadıklarını ilk kez anlattı. “Pars’ın hastalık süreci başladığında büyük oğlumu yurtdışındaki okuluna 1 yıl erken yolladık” diyen Ebru Şallı, oğlunun hastalığını kimseyle paylaşmamasının nedenlerini de paylaştı. Ünlü model, “Çok duyulmasının çocuğa bir yararı olmayacağını düşündüm. Çocuğumu korumak istedim, tek […]

  • Son Güncelleme: 18 Nisan 2023

BBO Yapım imzalı programda Ebru Şallı, 9 yaşında kaybettiği oğlu Pars’ın hastalık sürecinde yaşadıklarını ilk kez anlattı.

“Pars’ın hastalık süreci başladığında büyük oğlumu yurtdışındaki okuluna 1 yıl erken yolladık” diyen Ebru Şallı, oğlunun hastalığını kimseyle paylaşmamasının nedenlerini de paylaştı.


Ünlü model, “Çok duyulmasının çocuğa bir yararı olmayacağını düşündüm. Çocuğumu korumak istedim, tek amacım buydu. İyileştiğinde ona anı bırakmak istemedim, arkadaşları ona bir şey sormasın istedim. Gazeteciler yaşadığımız hastalığı öğrendi ama çok rica ettim, çok mücadele verdim. Sağ olsunlar onlar da beni kırmadılar.

Ailem, diğer çocuğum, Pars için doğru olanı yapmaya çalıştım. Hastanede yatarken çalışmaya devam ettim. Kolay bir süreç değildi; yüz felci geçirdim üzüntüden, herkes bilmiyor bunu ama o dönemde tabii ki bir sürü şey geçirdim” dedi.

Öte yandan Ebru Şallı, Ceyda Düvenci’ye düşünülenin aksine spor hastası olmadığını da belirtti ve “Haftanın 2 ya da 3 günü spor yapıyorum. Öyle düşünüldüğü gibi spor hastası değilim, her gün spor yapmıyorum” diye konuştu.