Dönence dizisinin ilk başrol oyuncusu belli oldu

» Magazin » Dönence dizisinin ilk başrol oyuncusu belli oldu

Cannes‘dan ödülle dönen “Exceptional” uyarlaması “Dönence”nin çekimleri yakında İzmir Foça’da başlayacak. Yaz sezonunda Kanal D ekranına gelecek olan, cast ve hazırlık çalışmaları devam eden “Dönence”nin ilk başrol oyuncusu belli oldu. Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği, sezona damgasını vurmaya hazırlanan dizi için başarılı oyuncu Caner Topçu ile anlaşıldı. Yakışıklı oyuncu, dizide “Özgür” karakterine hayat verecek. […]

  • Son Güncelleme: 25 Nisan 2023

Cannes‘dan ödülle dönen “Exceptional” uyarlaması “Dönence”nin çekimleri yakında İzmir Foça’da başlayacak.

Yaz sezonunda Kanal D ekranına gelecek olan, cast ve hazırlık çalışmaları devam eden “Dönence”nin ilk başrol oyuncusu belli oldu.

Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği, sezona damgasını vurmaya hazırlanan dizi için başarılı oyuncu Caner Topçu ile anlaşıldı. Yakışıklı oyuncu, dizide “Özgür” karakterine hayat verecek.

Cannes ödüllü dizi…

İsrail formatlı, orijinal adı “Exceptional” olan dizi farkındalık yaratan senaryosu ile Fransa’da 2022 MIPCOM Cannes Diversify TV Ödülü’ne layık görüldü.

Dönence, muhteşem güzelliği ile Foça’da…

Foça’nın tarihi dokusu, taş evleri, unutulmaz gün batımı manzarası ve eşsiz doğa güzellikleri ile ekranda görsel şölen yaratacak olan “Dönence”, Gülce adında asperger sendromlu kardeşi olan Gece’nin hikayesini ekrana getirecek.

Kanal D İç Yapımlar’ın imza atacağı dizinin yönetmen koltuğuna Kavak Yelleri’ni de ekrana taşıyan Kerem Çakıroğlu oturacak. Yakında sete çıkması planlanan, hikayesi ile her yaştan insanın kalbine dokunacak “Dönence”yi Nuray Uslu kaleme alıyor.

Duygu dolu hikâyesiyle, merakla beklenen Dönence, yakında Kanal D’de.