Diva Bülent Ersoy için mekan kapasitesi yüzde 25 artırıldı

» Magazin » Diva Bülent Ersoy için mekan kapasitesi yüzde 25 artırıldı

Bülent Ersoy‘un haftalar öncesinden sold out olan hınca hınç dolu olan Gazino Maslak sahnesine yer bulamayan hayranları için mekânın oturma kapasitesi yüzde 25 artırıldı, gecenin rezervasyonları günler öncesinden doldu. İzdihamın yaşandığı konserde, Diva Bülent Ersoy kendisini telefonlarıyla çekmek için yarışan binlerce hayranının büyük tezahüratlarıyla sahneye çıktı. Gülşah Saraçoğlu imzalı siyah elbisesi, tepeden tırnağa ders niteliğindeki […]

  • Son Güncelleme: 5 Şubat 2023

Bülent Ersoy‘un haftalar öncesinden sold out olan hınca hınç dolu olan Gazino Maslak sahnesine yer bulamayan hayranları için mekânın oturma kapasitesi yüzde 25 artırıldı, gecenin rezervasyonları günler öncesinden doldu.

İzdihamın yaşandığı konserde, Diva Bülent Ersoy kendisini telefonlarıyla çekmek için yarışan binlerce hayranının büyük tezahüratlarıyla sahneye çıktı.

Gülşah Saraçoğlu imzalı siyah elbisesi, tepeden tırnağa ders niteliğindeki sahne imajı ile Diva kendine hayran bıraktı. AKOM tarafından yapılan İstanbul için fırtına ve kar uyarısına rağmen Diva Bülent Ersoy sevgisi izdiham yarattı. Soğuk havaya rağmen Diva da hayranları da coşku dolu saatlere imza attı.

Diva Bülent Ersoy için mekan kapasitesi yüzde 25 artırıldı

Hayranları tarafından gece boyunca “Elegant Seksi Diva” sözleriyle iltifatlar yapıldı. Finalde sevenlerinin isteğini kırmayan Diva, 3 kere bis yaptı. Hayranlarının çatal, bıçaklarla masa ve tabaklara vurarak bis isteğine tepkisiz kalmayan, hayranlarını kırmayan Diva 3 kez bis yaparak rekor kırdı.

Cumartesi gecesinin tüm gazinolar içerisinde seyirci rekoru ile şampiyonu Diva oldu. Gazinolar arası savaşta bu haftanın şampiyonu yine Diva oldu.

Diva Bülent Ersoy için mekan kapasitesi yüzde 25 artırıldı