Devrim Özkan’ı üzen haber! Babası Lütfi Özkan trafik kazası geçirdi!

» Magazin » Devrim Özkan’ı üzen haber! Babası Lütfi Özkan trafik kazası geçirdi!

SHOW TV‘nin ilgiyle takip edilen dizilerinden ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de ‘Songül Payaslı’ karakterine hayat veren Devrim Özkan‘ın babası Lütfi Özkan, kaza geçirdi. Özkan, konuyla alakalı sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. “Bolca duaya ihtiyacımız var” Oyuncu, “Merhabalar… Arayan, soran tüm herkese teşekkür ederim. Babam önemli bir trafik kazası geçirdi maalesef ama şükür ki şu an durumu […]

  • Son Güncelleme: 11 Ocak 2023

SHOW TV‘nin ilgiyle takip edilen dizilerinden ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de ‘Songül Payaslı’ karakterine hayat veren Devrim Özkan‘ın babası Lütfi Özkan, kaza geçirdi. Özkan, konuyla alakalı sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

“Bolca duaya ihtiyacımız var”

Oyuncu, “Merhabalar… Arayan, soran tüm herkese teşekkür ederim. Babam önemli bir trafik kazası geçirdi maalesef ama şükür ki şu an durumu iyi diyebiliriz. Bolca duaya ihtiyacımız var sadece en güzel şekilde toparlayabilmemiz için…” dedi.

“Şükür”

Devrim Özkan, ardından hastane odasında babasının elini tuttuğu bu fotoğrafı, “Şükür…” notuyla paylaştı. Takipçileri Özkan’a “Geçmiş olsun” mesajları yağdırdı.