Demet Özdemir’in ablası Derya Özdemir’den şaşırtan istek!

» Magazin » Demet Özdemir’in ablası Derya Özdemir’den şaşırtan istek!

Derya Özdemir, Ağustos 2021’de Yalçın Kale ile dünyaevine girmişti. Özdemir’in, ablasının düğününe katılmamıştı. 30 yaşındaki oyuncunun Çeşme‘deki setinden dolayı nikaha gidemediği belirtilse de iki kardeşin arasının bozuk olduğu iddia edilmişti. “Neden bu açıklamayı yapmak zorunda kalıyorum?” Konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Demet Özdemir, “Ablamla aram çok iyi. Neden bu açıklamayı yapmak zorunda […]

  • Son Güncelleme: 14 Ocak 2023

Derya Özdemir, Ağustos 2021’de Yalçın Kale ile dünyaevine girmişti. Özdemir’in, ablasının düğününe katılmamıştı. 30 yaşındaki oyuncunun Çeşme‘deki setinden dolayı nikaha gidemediği belirtilse de iki kardeşin arasının bozuk olduğu iddia edilmişti.

“Neden bu açıklamayı yapmak zorunda kalıyorum?”

Konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Demet Özdemir, “Ablamla aram çok iyi. Neden bu açıklamayı yapmak zorunda kalıyorum? Siz düşünün!” diyerek, hakkında çıkan haberlere tepki göstermişti.

“Kardeş bağı”

Derya Özdemir de kardeşi ile çekilen bu fotoğrafını, “Sevgi bağı, kardeş bağı…” notuyla yayınlayarak, iddialara son noktayı koymuştu.

Demet Özdemir'in ablası Derya Özdemir'den şaşırtan istek!

Kameraları fark edince şoke oldu!

Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine göre, City’s Nişantaşı’nda yakın arkadaşlarıyla sohbet eden Derya Özdemir, basın mensuplarının kendisini görüntülediğini fark edince adeta hayatının şokunu yaşadı.

Demet Özdemir'in ablası Derya Özdemir'den şaşırtan istek!

“Berbat görünüyorum”

Derya Özdemir, muhabirlere, “Arkadaşlar bu halimle çekmeyin, berbat görünüyorum. Başka bir zaman çekseydiniz. Kaşlarım yok şu an” dedi.

Demet Özdemir'in ablası Derya Özdemir'den şaşırtan istek!