Demet Özdemir’den yeni partneri Engin Akyürek’e övgü

» Magazin » Demet Özdemir’den yeni partneri Engin Akyürek’e övgü

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, oyuncu Demet Özdemir, dün gece şarkıcı eşi Oğuzhan Koç’la Candaş Tolga Işık’ın kurucusu olduğu Kafa Dergisi’nin kutlamasına katıldı. Yeni dizisi Adım Farah’ın setinden geldiğini anlatan Özdemir, “Dramatik güzel biraz dramatik bir sahne çektik. O yüzden normal hayata adapte olmaya çalışıyorum. Sesim de kısıldı ama çekimler çok güzel gidiyor. Benim için çok […]

  • Son Güncelleme: 20 Ocak 2023

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, oyuncu Demet Özdemir, dün gece şarkıcı eşi Oğuzhan Koç’la Candaş Tolga Işık’ın kurucusu olduğu Kafa Dergisi’nin kutlamasına katıldı.

Yeni dizisi Adım Farah’ın setinden geldiğini anlatan Özdemir, “Dramatik güzel biraz dramatik bir sahne çektik. O yüzden normal hayata adapte olmaya çalışıyorum.

Sesim de kısıldı ama çekimler çok güzel gidiyor. Benim için çok kıymetli bir iş olacak baştan sona” dedi.

Adım Farah dizisindeki partneri hakkında konuşan Özdemir, “Şu anda Engin Akyürek’le 5 gündür falan beraber çalışıyoruz. Çok yeni tanıştık. Bu arada çok tatlı bu zamana kadar hep takip ettiğim çok beğenerek izlediğim biriydi.

O yüzden çok mutluyum. Bence güzel geçiyor, her şey daha 5 gün oldu çok emin konuşamıyorum ama herkes çok iyi… Yolunda her şey çok yolunda” diye konuştu.