Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan iş insanı Adem Yaşar’a 3 çocuk tavsiyesi

» Magazin » Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan iş insanı Adem Yaşar’a 3 çocuk tavsiyesi

Antalya’nın Kumluca ilçesinde yaşayan genç iş insanı Jinda Yaşar, kendi imkanlarıyla sel felaketinde sorun yaşayan bir çok vatandaşın yardımına koştu. Yaşar, o anları ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile diyaloğunu şöyle anlattı: “12 Aralık 2022’de meydana gelen doğal afet sonrasında,  afet bölgesinde kendi maddi imkanlarımızla afet zedelerin yanında olduk, afetzedeleri bir bir bizzat gezerek bir […]

  • Son Güncelleme: 9 Ocak 2023

Antalya’nın Kumluca ilçesinde yaşayan genç iş insanı Jinda Yaşar, kendi imkanlarıyla sel felaketinde sorun yaşayan bir çok vatandaşın yardımına koştu.

Yaşar, o anları ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile diyaloğunu şöyle anlattı:

“12 Aralık 2022’de meydana gelen doğal afet sonrasında,  afet bölgesinde kendi maddi imkanlarımızla afet zedelerin yanında olduk, afetzedeleri bir bir bizzat gezerek bir çok vatandaşın yarasını sarmaya çalıştık. Amacımız devletimizin de yükünü azaltmak idi.

Bu süreçte bölgenin Millet ittifakı olan belediyesinin işlevini yitirmesi, hiç bir vatandaşına yardımlar konusunda destek olamaması oy veren biz halkı derinden yaralamıştır. İlgili ittifakın Lider Başkanı afetten 1 hafta sonra bölgeye teşrif etmişler, bölgede daha önceden belirlenmiş ailelere gitmişlerdir.  Halk bu durumda bu insanlara dahada kırılmıştır,  ittifakın diğer başkanı ise ne kendisi gelmiş nede kurmaylarını göndermiştir, Devletimiz tüm bakanları ile ilk günden beri bölgede ağırlığını hissettirmiş, yöre halkına olumlu desteklerde bulunmuşlardır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan iş insanı Adem Yaşar'a 3 çocuk tavsiyesi

Bölgeyi ziyarete ve geçmiş olsuna gelen sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan afet zamanın da siyaset üstü yapmış olduğumuz yardımlardan dolayı bizleri tebrik ve takdir etti. Ayrıca çalışmalarıma aralıksız devam ettiğim milletvekilliği aday adaylığım için de yeşil ışık yaktı.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan iş insanı Adem Yaşar'a 3 çocuk tavsiyesi