Ceyda Ersoy’un öpüşürken dili koptu

» Magazin » Ceyda Ersoy’un öpüşürken dili koptu

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy‘un başına ilginç bir olay geldi. Ersoy’un öpüşürken dili koptu.   Soluğu hastanede alan Ceyda Ersoy, dilini diktirdi. Ersoy, “Öpüşürken dili kopan bir ben miyim acaba?” diye sordu ve “Off ya! Çok acıyor çok!” ifadelerini kullandı. Ceyda Ersoy, daha sonra da “Şaka ötesi” diyerek diline dikiş atılırken çektiği videoyu da sosyal medya […]

  • Son Güncelleme: 10 Ocak 2023

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy‘un başına ilginç bir olay geldi. Ersoy’un öpüşürken dili koptu.

 

Soluğu hastanede alan Ceyda Ersoy, dilini diktirdi. Ersoy, “Öpüşürken dili kopan bir ben miyim acaba?” diye sordu ve “Off ya! Çok acıyor çok!” ifadelerini kullandı.

Ceyda Ersoy, daha sonra da “Şaka ötesi” diyerek diline dikiş atılırken çektiği videoyu da sosyal medya hesabından yayınladı.

Ceyda Ersoy'un öpüşürken dili koptu

“Öpüşmeyi mi bilmiyor ya da sapık mı?”

“Bir tane normali bulmaz beni zaten. Trajikomik. Bay bay canım uzak dur benden” diyen Ceyda Ersoy, daha sonra şu ifadeleri kullandı:

“Arkadaşlar iyiyim sağ olun geçmiş olsun dilekleriniz için. Dikildi şu an. Maalesef talihsiz bir olay geldi başıma. Çok iyi tanıyamamışım demek ki. Bir ay öpüşmemiştik ama. Öpüşmeyi mi bilmiyor anlamadım ya da sapık mı? Size bir tavsiye akrep burçlarına selam bile vermeyin.”

Ceyda Ersoy'un öpüşürken dili koptu