Buket Aydın, görkemli davete ev sahipliği yaptı

» Magazin » Buket Aydın, görkemli davete ev sahipliği yaptı

Geceyle alakalı konuşan Buket Aydın, “Bugün uğurlu olması için kırmızı giyindim. Logomuz da kırmızı, lacivert ve bu vesileyle renklerimizi yansıtmak istedim. Dijital dünya çok önemli, artık birçok platform, birçok televizyon kanalı da kendine yer buluyor. Haziran ayında yola çıktık. Yaklaşık 6.5 aydır bu proje için çalışıyoruz. Güzel, genç ve dinamik bir ekibimiz var. Birçok isimi […]

  • Son Güncelleme: 14 Ocak 2023

Geceyle alakalı konuşan Buket Aydın, “Bugün uğurlu olması için kırmızı giyindim. Logomuz da kırmızı, lacivert ve bu vesileyle renklerimizi yansıtmak istedim. Dijital dünya çok önemli, artık birçok platform, birçok televizyon kanalı da kendine yer buluyor. Haziran ayında yola çıktık. Yaklaşık 6.5 aydır bu proje için çalışıyoruz. Güzel, genç ve dinamik bir ekibimiz var. Birçok isimi konuk olarak alacağız” dedi.

Geçtiğimiz günlerde bir programda Mabel Matiz‘in zamanlarda popüler olan Antidepresan adlı şarkısını yorumlayan Buket Aydın, gelen tepkileri soran muhabirlere “Ben şarkıcı değilim. Sesimin de güzel olduğunu da iddia etmiyorum. Ama şu an piyasada kendine şarkıcı diyen birçok kişiden daha iyiyim. Ben şan dersi almadım. O kadar çok eleştirildim ki, daha çok şarkı söyleyesim geliyor. Şan dersi alacağım. Aldıktan sonra tekrar söyleyeceğim. Hani Kırgızistan’da gelen playback yasağı var ya, keşke burada da olsa, playback yapan birçok insandan sesim daha güzel benim”  cevabını verdi.

Buket Aydın, görkemli davete ev sahipliği yaptı

Habercilerin, “Merve Boluğur’dan bir düet teklifi gelse yapmak ister misiniz?” şeklinde kahkaha atarak cevap veren Aydın, “Merve Boluğur çok tatlı, onun özgüvenine bayılıyorum. Kabul ederim neden olmasın. Merve’ye de bana da, yeter artık şarkı söylemeyin, diyorlar. Onun için belki Merve’yle düet yapabiliriz. Antidepresan değilde belki söylediğimiz şarkılar ile insanları depresyona sokabiliriz.” dedi.

Buket Aydın, görkemli davete ev sahipliği yaptı

Yaptığı ağır rejim ve sporla 11 kilo veren Buket Aydın‘a bir muhabirin “11 rakamı sizin için uğurlu sanırım. Sevgilinizle de sizden 11 yaş küçük” demesi üzerine gülen sunucu, “Şöyle arkadaşlar, benim mutlu bir birlikteliğim var. Birlikte olduğum kişiyle aramda 11 yaş yok. Ama benden küçük aramızda o kadar yaş farkı yok. Bu kadarını söyleyebilirim. Günümüzde bu tür şeylerin dert olduğunu düşünmüyorum” dedi.

Buket Aydın, görkemli davete ev sahipliği yaptı

Buket Aydın, görkemli davete ev sahipliği yaptı

Buket Aydın, görkemli davete ev sahipliği yaptı