Bir Zamanlar Çukurova ekibinden acı haber! Emel Atıcı depremde yaşamını yitirdi!

» Magazin » Bir Zamanlar Çukurova ekibinden acı haber! Emel Atıcı depremde yaşamını yitirdi!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapım şirketi Tims&B projenin oyuncularından Emel Atıcı’nın depremde kızıyla beraber vefat ettiğini duyurdu. Şirket, “Ülkemizde yaşanan deprem felaketinde bir zamanlar Çukurova dizimizin değerli oyuncusu Emel Atıcı ve kızı Püryan Atıcı’yı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Emel Atıcı ve sevgili kızına, depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz” […]

  • Son Güncelleme: 11 Şubat 2023

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapım şirketi Tims&B projenin oyuncularından Emel Atıcı’nın depremde kızıyla beraber vefat ettiğini duyurdu.

Şirket, “Ülkemizde yaşanan deprem felaketinde bir zamanlar Çukurova dizimizin değerli oyuncusu Emel Atıcı ve kızı Püryan Atıcı’yı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Emel Atıcı ve sevgili kızına, depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz” açıklamasını yayınladı.

Dizinin Züleyha’sı Hilal Altınbilek de haberi alınca çok üzüldü ve “Çok üzgünüm çok… Herkes için, her şey için… Başımız sağ olsun” mesajını yayınladı. (Birsen Altuntaş)