BANKACILIKTAN İSTİFA EDİP ARICI OLDU

» Magazin » BANKACILIKTAN İSTİFA EDİP ARICI OLDU

Babasından devraldığı 40 kovanla işe koyulan Yılmaz, bugün 250 kovana sahip. Bendisbal markasını kurarak bugün, Türkiye’nin her bölgesine bal gönderiyor. BALA KADIN ELİ DEĞDİ Sevgi Demir Yılmaz yaptığı açıklamada şunları söyledi: “12 yılı bankacılık olmak üzere 15 yıl kurumsal hayatta yer aldım. Başarılı bir bankacı iken üretim yapamamaktan mutsuzdum ve daha fazla yıpranmamak için istifa […]

  • Son Güncelleme: 8 Mayıs 2023

Babasından devraldığı 40 kovanla işe koyulan Yılmaz, bugün 250 kovana sahip. Bendisbal markasını kurarak bugün, Türkiye’nin her bölgesine bal gönderiyor.

BALA KADIN ELİ DEĞDİ

Sevgi Demir Yılmaz yaptığı açıklamada şunları söyledi: “12 yılı bankacılık olmak üzere 15 yıl kurumsal hayatta yer aldım. Başarılı bir bankacı iken üretim yapamamaktan mutsuzdum ve daha fazla yıpranmamak için istifa edip arıcılık işine başladım. Kadınlar her zaman üretim sahasında olmalı. Doğaya olan tutkum, çocukluktan gelen arı sevdası ile harmanlanınca ata mesleği olan arıcılığa dönüş yaptım. Ben disbal markasını kurdum tamamen doğal ve organik bal üretmeye başladım. Doğallıktan ve kaliteden taviz vermeden pergadan polene, propolisten doğal bala bir çok arı ürününü üretmekteyim.”