Azra Akın ile Atakan Koru aşka geldi

» Magazin » Azra Akın ile Atakan Koru aşka geldi

Atakan Koru ile 2017’de nikah masasına oturan Azra Akın, 2018 yılında ise oğlu Demir’i kucağına almıştı. Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; çift, önceki gün Bebek‘teki bir mekânda objektiflere yansıdı. Öğlen saatlerinde geldikleri mekanda yaklaşık 5 saat oturan Akın ve Koru’ya bir arkadaşları eşlik etti. Uzun süre sohbet eden ikili, bir ara aşka gelip birbirlerini öpücüklere […]

  • Son Güncelleme: 7 Ocak 2023

Atakan Koru ile 2017’de nikah masasına oturan Azra Akın, 2018 yılında ise oğlu Demir’i kucağına almıştı.

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; çift, önceki gün Bebek‘teki bir mekânda objektiflere yansıdı. Öğlen saatlerinde geldikleri mekanda yaklaşık 5 saat oturan Akın ve Koru’ya bir arkadaşları eşlik etti.

Uzun süre sohbet eden ikili, bir ara aşka gelip birbirlerini öpücüklere boğdu. Aşıkların romantik anları böyle görüntülendi.

Bağ evinde düğün yaptılar

Azra Akın, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Atakan Koru ile 2017 yılında nikah masasına oturmuştu. Çift, Tekirdağ’daki bir bağ evinde aile ve yakın dostlarının katıldığı bir düğün ile hayatlarını birleştirmişti.

Evlendikten bir yıl sonra da çocukları Demir’in dünyaya gelmesiyle anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşayan ikili, geçen yaz Bodrum’da görüntülenmişti.

Ortakent’teki bir otelin plajında objektiflere yansıyan ünlü manken, gün boyu eşi ve 4 yaşındaki oğlu Demir ile birlikte deniz keyfi yapmıştı.

Çocuklarıyla oyunlar oynayan çiftin neşeli halleri objektiflere yansıdı. Azra Akın oğlunu sık sık öpücüklere boğmuştu.

Azra Akın ile Atakan Koru aşka geldi

“İkinci çocuğu düşünmüyoruz”

Azra Akın, daha önce yaptığı açıklamada, “Çok şanslı bir anneyim. Ailemi de çok seviyorum. Şu an için ikinci çocuk düşünmüyoruz” demişti.