Aslı Enver’den şaşırtan sahne itirafı! ‘2.5 saat boyunca…’

» Magazin » Aslı Enver’den şaşırtan sahne itirafı! ‘2.5 saat boyunca…’

Aslı Enver, meslektaşı Birkan Sokullu ile 2012’de evlenmiş, üç yılın ardından boşanmıştı. Şarkıcı Murat Boz ile birlikteliğiyle çok konuşulan, geçtiğimiz aylarda iş insanı Önder Öztarhan ile kısa süreli aşk yaşayıp ayrılan Enver, Berkin Gökbudak ile evde aile arasında kıyılan sade bir törenle hayatını birleştirmişti. Nikâhtan sonra Enver’in iki aylık hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Oyuncunun, çekimlerine […]

  • Son Güncelleme: 13 Ocak 2023

Aslı Enver, meslektaşı Birkan Sokullu ile 2012’de evlenmiş, üç yılın ardından boşanmıştı. Şarkıcı Murat Boz ile birlikteliğiyle çok konuşulan, geçtiğimiz aylarda iş insanı Önder Öztarhan ile kısa süreli aşk yaşayıp ayrılan Enver, Berkin Gökbudak ile evde aile arasında kıyılan sade bir törenle hayatını birleştirmişti.

Nikâhtan sonra Enver’in iki aylık hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Oyuncunun, çekimlerine önümüzdeki günlerde başlayacağı diziyi, hamileliği sebebiyle bırakmak zorunda kaldığı öğrenilmişti.

“Çok yeni bir dönem”

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, hamile kaldığı için evlendiği iddia edilen oyuncu, bu sorularla alakalı, “Çok yeni bir dönem, çok konuşmak istemiyorum. Benim için de yeni bir dönem. Bu konuyla ilgili bana biraz zaman verirseniz daha rahat konuşabilirim o zaman. Konuşmaya çekiniyorum şu anda. İsim düşünmek için de çok erken olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“Şimdi enerjim pek yok”

Enver, geçtiğimiz gece oynadığı ‘Sırça’ tiyatro oyunu çıkışı görüntülendi. Basın mensuplarını karşısında gören Enver, “Arkadaşlar kusura bakmayın lütfen. 2.5 saattir sahnedeydim ve 2.5 saat boyunca ağladım. Şimdi enerjim pek yok, o yüzden uzun uzun röportaj yapmayalım lütfen” dedi.

“Cinsiyeti belli değil”

Enver, muhabirlerin “Hamilelik nasıl gidiyor? Bebeğin cinsiyeti belli oldu mu? Aşerme durumları arttı mı?” sorularına, “Hamilelik güzel gidiyor. Her şey yolunda. Cinsiyeti belli değil daha çocuğumuzun. Aşerme durumum olmadı, güzel geçiyor” cevabını verdi.

Oynayabildiğim kadar sahnede olacağım”

Basın mensuplarının “Ne zamana kadar daha sahnede olacaksınız peki? Bir süre belirlediniz mi?” sorusuna ise oyuncu, “Öyle bir tarih belirlemedik. Oynayabildiğim kadar sahnede kalacağım” dedikten sonra basın mensuplarına teşekkür edip evin yolunu tuttu.

Aslı Enver'den şaşırtan sahne itirafı! '2.5 saat boyunca…'