Aşıklar artık kaçmıyor! Hilal Altınbilek, yeni sevgilisi Mehmet Can Uzun ile görüntülendi!

» Magazin » Aşıklar artık kaçmıyor! Hilal Altınbilek, yeni sevgilisi Mehmet Can Uzun ile görüntülendi!

Hilal Altınbilek ile yazar Metin Hara (39), Temmuz 2021’de Bozcaada’da hayranları tarafından görüntülenmişti. Sarmaş dolaş halleri dikkat çeken ikili, objektiflere yakalanmalarının ardından ilişkilerini itiraf etmişti. Evlilik yolunda ilerledikleri konuşulan çift, geçtiğimiz Ağustos’ta ise yollarını ayırmıştı. Yeni sevgilisi inatçı çıktı! Hilal Altınbilek, geçtiğimiz ay Etiler’de bir mekanda yeni sevgilisi ile birlikte basın mensuplarıyla adeta köşe kapmaca […]

  • Son Güncelleme: 14 Ocak 2023

Hilal Altınbilek ile yazar Metin Hara (39), Temmuz 2021’de Bozcaada’da hayranları tarafından görüntülenmişti. Sarmaş dolaş halleri dikkat çeken ikili, objektiflere yakalanmalarının ardından ilişkilerini itiraf etmişti. Evlilik yolunda ilerledikleri konuşulan çift, geçtiğimiz Ağustos’ta ise yollarını ayırmıştı.

Yeni sevgilisi inatçı çıktı!

Hilal Altınbilek, geçtiğimiz ay Etiler’de bir mekanda yeni sevgilisi ile birlikte basın mensuplarıyla adeta köşe kapmaca oynamıştı. Mekandan el ele çıkan yeni sevgililer, gazetecileri fark edince hemen birbirinden ayrılmıştı. VIP bir araca binen oyuncu, sevgilisine “Hadi!” diye seslenmiş ancak sevgilisi onu bırakıp gazeteciler kendisini çekmesin diye içeriye kaçmıştı.

Mekanın etrafındaki sokaklarda dolaşıp, beş kere tekrar kapıya gelip sevgilisini almak isteyen Altınbilek, inatçı sevgilisi arabaya gelmeyince başarılı olamamıştı. Gazetecilerin kendisini çekmesini istemeyen beyefendi, mekanın arkasındaki personel odasında saklanmıştı.

Üç saat bekledi

Odada yaklaşık üç saat muhabirlerin gitmesini bekleyen Hilal Altınbilek‘in yeni sevgilisi, kimliğini belli etmemek için elinden geleni yapmıştı. Bir ara mekana yanaştırılan arabaya başkasını bindirerek şaşırtmaca yapmaya çalışması da dikkat çekmişti.

Bu çabasına rağmen yine başarılı olamayan gizemli sevgilinin, kapıda, gazetecilerin gidip gitmediğini kontrol etmesi objektiflere böyle yansımıştı.

Bu sefer kaçmadılar

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, 31 yaşındaki Hilal Altınbilek, tüm bunların ardından yeni sevgilisi Mehmet Can Uzun ile birlikte Etiler’de yer alan bir mekanda objektiflere takıldı. Daha önce gazetecilerden kaçan aşıklar, bu sefer basın mensuplarını görünce gülümsedi.

Muhabirlerin, “Yeni ilişkiniz hayırlı olsun. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna, “İyi geceler” demekle yetindi. İkili, daha sonra eğlenmek için mekana giriş yaptı.