Arda Güler, Türkiye Tek Yürek kampanyasına 6 milyon lira bağışladı mı? Gerçek ortaya çıktı!

» Magazin » Arda Güler, Türkiye Tek Yürek kampanyasına 6 milyon lira bağışladı mı? Gerçek ortaya çıktı!

Türkiye‘yi yasa boğan deprem felaketinin yaralarını sarmak için televizyon kanallarının ortak yayını ile organize edilen “Türkiye Tek Yürek” kampanyasına Arda Güler‘in 6 milyon lira bağışladığı iddia edildi. Arda Güler, 6 milyon lira bağışladı iddiası “Türkiye Tek Yürek” kampanyasına spor camiasından destek yağdı. Birçok sporcu ve kulüp başkanı bağışta bulunurken Fenerbahçe‘nin genç yıldızı Arda Güler‘in de […]

  • Son Güncelleme: 16 Şubat 2023

Türkiye‘yi yasa boğan deprem felaketinin yaralarını sarmak için televizyon kanallarının ortak yayını ile organize edilen “Türkiye Tek Yürek” kampanyasına Arda Güler‘in 6 milyon lira bağışladığı iddia edildi.

Arda Güler, 6 milyon lira bağışladı iddiası

Türkiye Tek Yürek” kampanyasına spor camiasından destek yağdı. Birçok sporcu ve kulüp başkanı bağışta bulunurken Fenerbahçe‘nin genç yıldızı Arda Güler‘in de depremzedeler için 6 milyon lira bağışladığı belirtilmişti. Canlı yayında alt yazıda ismi görünen futbolcu ile ilgili gerçek ortaya çıktı.

Karışıklığın sebebi isim benzerliği

Arda Güler‘in “Türkiye Tek Yürek” kampanyasına 6 milyon lira bağışladığı bilgisinin doğru olmadığı ve karışıklığın isim benzerliğinden kaynaklandığını belirttildi.