Annesi karşı çıkmıştı! Samar Dadgar ile sessiz sedasız evlenen Özcan Deniz’den ilk açıklama geldi!

» Magazin » Annesi karşı çıkmıştı! Samar Dadgar ile sessiz sedasız evlenen Özcan Deniz’den ilk açıklama geldi!

Özcan Deniz, 2018’de evlendiği ve oğlunun annesi Feyza Aktan ile olaylı bir şekilde boşanmıştı. Ayrılığın ardından Aktan, şiddet gördüğü iddiasıyla ünlü oyuncuya dava açmıştı. Şiddet davasından beraat eden Deniz, kısa bir süre sonra modacı Samar Dadgar ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Sessiz sedasız evlendiler 20 Ocak’ta sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan ikilinin, sessiz […]

  • Son Güncelleme: 28 Ocak 2023

Özcan Deniz, 2018’de evlendiği ve oğlunun annesi Feyza Aktan ile olaylı bir şekilde boşanmıştı. Ayrılığın ardından Aktan, şiddet gördüğü iddiasıyla ünlü oyuncuya dava açmıştı. Şiddet davasından beraat eden Deniz, kısa bir süre sonra modacı Samar Dadgar ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Sessiz sedasız evlendiler

20 Ocak’ta sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan ikilinin, sessiz sedasız dünyaevine girdiği ise geçtiğimiz günlerde öğrenilmişti. Çift, balayı için Dubai’yi tercih etmişti.

“Seni seçiyorum”

Samar Dadgar, evlilik haberlerinin yayılmasının ardından gelinlikli bir pozunu paylaşmış ve şu mesajı yazmıştı:

“Seni seçiyorum… Ve tekrar, tekrar seni seçeceğim! Hiç duraksamadan, şüphe etmeden her kalp atışında… Seni seçmeye devam edeceğim! Ve yüzlerce dünyada yüzlerce hayat içinde, gerçekliğin her türlüsünde seni seçerdim. Seni bulurdum kocam.”

Annesi karşı çıkmıştı! Samar Dadgar ile sessiz sedasız evlenen Özcan Deniz'den ilk açıklama geldi!

“İlla nikah masasına mı oturmak lazım?” demişti, törene katılmadı

Öte yandan Özcan Deniz‘in bu evliliğe karşı çıkan ve daha önce konuyla alakalı, “İstemiyorum” yorumunu yapan annesi Kadriye Deniz, düğün törenine katılmamıştı.

Annesi karşı çıkmıştı! Samar Dadgar ile sessiz sedasız evlenen Özcan Deniz'den ilk açıklama geldi!

Deniz, geçtiğimiz aylarda, “Oğlunuzun evlenmesine sıcak bakıyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

“Özcan da duysun bunu; evlenmesini istemiyorum. Bir tane çocuğu var. Kız arkadaşıyla mutluluklar diliyorum. Ama illa nikah masasına mı oturmak lazım? Belki böyle konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir, bilmiyorum. Ama istemiyorum.”

Annesi karşı çıkmıştı! Samar Dadgar ile sessiz sedasız evlenen Özcan Deniz'den ilk açıklama geldi!

İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz”

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, tüm bunların ardından Özcan Deniz ve eşi Samar Dadgar, gittikleri Dubai tatilinden döndü. İstanbul Havalimanı’nda görüntülenen ve mutlulukları yüzlerinden okunan çift, “Dostlarımız ve aile arasında küçük bir tören tercih ettik. Teşekkür ederiz iyi dilekleriniz için” dedi.

Deniz, annesinin bu evliliği istememesi ve nikaha katılmamasıyla ilgili sorulara ise “Ailevi sorunlarımız aile arasında kalıyor ve kalacaktır. Teşekkür ederiz arkadaşlar. Cumartesi gecesi sahnem var diye erken döndük” cevabını verdi.

Annesi karşı çıkmıştı! Samar Dadgar ile sessiz sedasız evlenen Özcan Deniz'den ilk açıklama geldi!