ADANA'YI YENİ YILDA SALLADI

» Magazin » ADANA'YI YENİ YILDA SALLADI

Sahne de kendisine eşlik eden iki dansçısı ve çoğunluğu kadınlardan oluşan müzisyenleri ile hem görsel hem de işitsel olarak Atiye eğlenceli bir şov sergiledi. Sahnede Özlem Kaya Houte Couture imzalı özel tasarım bir kıyafet giydi. Adana’da uzun yıllar sonra yeni yılda sahne almaktan mutlu olduğunu dile getiren Atiye, ‘ çok umutluyum. Yeni heyecanlar içindeyim. Güzel […]

  • Son Güncelleme: 1 Ocak 2023

Sahne de kendisine eşlik eden iki dansçısı ve çoğunluğu kadınlardan oluşan müzisyenleri ile hem görsel hem de işitsel olarak Atiye eğlenceli bir şov sergiledi. Sahnede Özlem Kaya Houte Couture imzalı özel tasarım bir kıyafet giydi.

Adana’da uzun yıllar sonra yeni yılda sahne almaktan mutlu olduğunu dile getiren Atiye, ‘ çok umutluyum. Yeni heyecanlar içindeyim. Güzel bir başlangıç yapacağız ‘ dedi.

2 saate yakın aralıksız sahneden inmeden şarkılar söyleyerek dans eden Atiye, geceye özel hazırladığı sürprizlerini sundu. Son albümü ‘Deli İşi’nin açılış hiti ‘Ses Seda Yok’ ile sahne şovuna başlayan Atiye, ‘Ya Habibi’ şarkısıyla coşkuyu arttırdı. Rachid Taha ‘Yarah’, Shakira Vaka vaka’, Mambo gibi farklı dillerdeki yabancı şarkıları ustalıkla yorumlayan Atiye, her şarkıda dansçıları ile özel olarak hazırladıkları koreografileri sergilediler.