5. kez kansere yakalanan Bahar Öztan’ın tedavisi başladı

» Magazin » 5. kez kansere yakalanan Bahar Öztan’ın tedavisi başladı

Yeşilçam’ın gamzeli güzeli olarak hafızalara kazınan Bahar Öztan, 5. kez kolon kanserine yakalandı. Öztan, üzücü haberi geçen hafta Instagram hesabından şu sözlerle duyurmuştu: “Kan sonuçlarımdan sonra yeniden kanserin nüksettiği ortaya çıktı. Yeniden kansere yakalandım. İnşallah yine atlatacağım. 10 gündür hastanedeyim. Kemoterapiler olacak. Moralim yerinde… Sevenlerimden dua istiyorum.” İstanbul’daki özel bir hastanede tedavi sürecine başlayan 60 yaşındaki […]

  • Son Güncelleme: 28 Mart 2023

Yeşilçam’ın gamzeli güzeli olarak hafızalara kazınan Bahar Öztan, 5. kez kolon kanserine yakalandı.

Öztan, üzücü haberi geçen hafta Instagram hesabından şu sözlerle duyurmuştu:

“Kan sonuçlarımdan sonra yeniden kanserin nüksettiği ortaya çıktı. Yeniden kansere yakalandım. İnşallah yine atlatacağım. 10 gündür hastanedeyim. Kemoterapiler olacak. Moralim yerinde… Sevenlerimden dua istiyorum.”

İstanbul’daki özel bir hastanede tedavi sürecine başlayan 60 yaşındaki oyuncu, yaptığı yeni paylaşımda “Gökhan hocam ile yola devam. Tedavim başladı. 3 aylık bir tedavi arada bir ameliyat olacağım emin ellerdeyim.

Bugünümüze de şükürler olsun. Sizlerin ilginize sevginize dualarınıza teşekkür ederim. Sizden gelen dualar ve sevgi seli beni güçlü yaptı. Sonsuz sevgiler” ifadelerini kullandı.