23 yıllık evlilik tek celsede bitti! Aslı Şen ile Metin Şen boşandı!

» Magazin » 23 yıllık evlilik tek celsede bitti! Aslı Şen ile Metin Şen boşandı!

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Aslı Şen ile Metin Şen’in haklarında bir süredir ayrılacakları haberi kulaktan kulağa dolaşıyordu. Cemiyet hayatının ünlü çifti, bu sabah Beykoz Adliyesi’nde görülen anlaşmalı boşanma davasıyla tek celsede boşandı. Konuyla ilgili basına gönderilen açıklamada, uzun süredir kendi güzellik markasının çalışmalarını yürüten ve influencer olarak karşımıza çıkan Aslı Şen’in kızlık soyadı olan Gümüşel’i […]

  • Son Güncelleme: 13 Mart 2023

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Aslı Şen ile Metin Şen’in haklarında bir süredir ayrılacakları haberi kulaktan kulağa dolaşıyordu.

Cemiyet hayatının ünlü çifti, bu sabah Beykoz Adliyesi’nde görülen anlaşmalı boşanma davasıyla tek celsede boşandı.

Konuyla ilgili basına gönderilen açıklamada, uzun süredir kendi güzellik markasının çalışmalarını yürüten ve influencer olarak karşımıza çıkan Aslı Şen’in kızlık soyadı olan Gümüşel’i kullanması dikkat çekti:

“Bir süredir evliliğimizle alakalı yaşadığımız fikir ayrılıkları sebebiyle karşılıklı konuşup anlaşarak 23 yıllık evliliğimizi 13 Mart Pazartesi (bugün) medeni şekilde noktaladık. Acısıyla tatlısıyla geçirdiğimiz değerli olan bunca yılın ardından dostça yollarımızı ayırdığımızı sizlerle de paylaşmak istedik.

Her şeyden önce iki evladımız için arkadaşlığımız devam edecektir. Bundan sonraki süreçte de birbirimize olan saygımız sonsuz kalacaktır. Konu ile alakalı sizlerden de hassasiyet rica ediyoruz. Metin Şen–Aslı Gümüşel…”