19 MAYIS’TA KARTAL’DA BENZERSİZ BİR ŞÖLENE İMZA ATTI

» Magazin » 19 MAYIS’TA KARTAL’DA BENZERSİZ BİR ŞÖLENE İMZA ATTI

Fener alayı ile başlayan kutlamalar Kartal Meydanı’na kurulan dev sahnede Göksel’in verdiği muhteşem konserle unutulmaz bir akşama dönüştü. Bu konser için klip ve fotoğraf çekimi için gittiği Milano’dan erken dönen Göksel, sahnede giydiği kırmızı ceketle göz kamaştırdı. Göksel, “Dağ Başını Duman Almış” marşını elinde Türk bayrağı ile söyleyip, 19 Mayıs’ı sevenleriyle beraber kutladı. Konserde İstanbul’un […]

  • Son Güncelleme: 20 Mayıs 2023

Fener alayı ile başlayan kutlamalar Kartal Meydanı’na kurulan dev sahnede Göksel’in verdiği muhteşem konserle unutulmaz bir akşama dönüştü. Bu konser için klip ve fotoğraf çekimi için gittiği Milano’dan erken dönen Göksel, sahnede giydiği kırmızı ceketle göz kamaştırdı. Göksel, “Dağ Başını Duman Almış” marşını elinde Türk bayrağı ile söyleyip, 19 Mayıs’ı sevenleriyle beraber kutladı. Konserde İstanbul’un en genç belediye başkanı Gökhan Yüksel, Göksel’e semtin sembolü olan Kartal heykeli hediye etti.

Türk pop müziğinin güçlü kadın temsilcilerinden Göksel, farklı tarzı, şarkıları ve yorumcu kimliği ile yaptığı her işle  müzik dünyasına yön vermeye devam ediyor. 19 Mayıs kutlamaları için ekibiyle beraber günler öncesinden hazırlıklara başlayan Göksel, geçmişten günümüze sevilen şarkılarını kendisini izlemeye gelen on binlerce insanla birlikte söyledi.

2023 yılında Türkiye’nin birçok yerinde aralıksız konserler veren, üretimlerini de belli sürelerde sevenleriyle paylaşan Göksel, güzelliği de hayranlarını mest etti.