10. YILA SESSİZ KUTLAMA

» Magazin » 10. YILA SESSİZ KUTLAMA

Güzelliğine düşkün hanımların tam 10 yıldır vazgeçilmez adresi haline gelen Nuray Kuaför Salonu, 10. yılını sade bir kokteylle kutladı. 10 yıldır Heykel’de hizmet veren Nuray Devlet, verdiği davette seçkin konuklarını ağırladı. 10. yılını görkemli bir törenle kutlamayı planlayan ancak yaşanan deprem felaketi nedeniyle sessiz bir organizasyon yapmayı tercih eden Devlet, “Depremde yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet […]

  • Son Güncelleme: 15 Mart 2023

Güzelliğine düşkün hanımların tam 10 yıldır vazgeçilmez adresi haline gelen Nuray Kuaför Salonu, 10. yılını sade bir kokteylle kutladı. 10 yıldır Heykel’de hizmet veren Nuray Devlet, verdiği davette seçkin konuklarını ağırladı. 10. yılını görkemli bir törenle kutlamayı planlayan ancak yaşanan deprem felaketi nedeniyle sessiz bir organizasyon yapmayı tercih eden Devlet, “Depremde yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Türkiye yastayken biz de 10. yılımızı daha sessiz bir şekilde kutlamaya karar verdik” dedi.

YENİ ŞUBELER GELİYOR

Sektörde 10. yılıyla birlikte büyümeye karar veren Nuray Devlet, “Bu işe ilk başladığımda en büyük hedeflerimden bir tanesi büyümekti. Küçük çaplı başladığım günden bu yana burayı büyük bir salon haline getirebilmek mutluluk verici. Şimdiki hedefim ise yeni şubeler açmak. Bursalı kadınlar bizimle daha da güzelleşecek” diyerek bu özel günde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti. Kutlamada En Gözde Kadınlar Platformu kurucusu Gözde Avcı Kış ve platform üyeleri de yer alarak, başarılı iş kadınına destek verdi.