ÇOCUKLARIN MONT MUTLULUĞU

» Güncel » ÇOCUKLARIN MONT MUTLULUĞU

Avrupa’daki gönüllü gurbetçiler tarafından kurulan Avrupa Yetim-Der ile sosyal medyada 1 milyonu aşkın takipçisiyle yaptığı sosyal sorumluluk kampanyaları ile tanınan Mehmet Berk Ergin iş birliği yaparak Bingöl’de yüzlerce çocuğa bot, mont, atkı, bere gibi kışlık malzeme dağıttı. İlk olarak, Bingöl merkeze bağlı Ilıcalar beldesinde 150 çocuğa kışlık malzeme dağıtımı yapıldı. Ilıcalar İlkokulu bahçesinde yapılan organizasyona […]

  • Son Güncelleme: 30 Ocak 2023

Avrupa’daki gönüllü gurbetçiler tarafından kurulan Avrupa Yetim-Der ile sosyal medyada 1 milyonu aşkın takipçisiyle yaptığı sosyal sorumluluk kampanyaları ile tanınan Mehmet Berk Ergin iş birliği yaparak Bingöl’de yüzlerce çocuğa bot, mont, atkı, bere gibi kışlık malzeme dağıttı. İlk olarak, Bingöl merkeze bağlı Ilıcalar beldesinde 150 çocuğa kışlık malzeme dağıtımı yapıldı. Ilıcalar İlkokulu bahçesinde yapılan organizasyona İstanbul’dan gelen Mehmet Berk Ergin yanı sıra her yıl binlerce çocuğa kışlık malzeme temin eden Avrupa Yetim-Der görevlileri katıldı. Organizasyonda iş birliği kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık giyim malzemelerinin bulunduğu paketler dağıtıldı.

Mehmet Berk Ergin, yaptığı açıklamada “Bingöl’deki miniklere dağıtımı yapmaya başladık, bundan sonra da dağıtmaya devam edeceğiz. Avrupa Yetim-Der çok büyük bir organizasyon, daha önce de iş birliği yaptığımız oldu. Birlikten güç doğar. İnsanların sevindiğini görmek güzel. Avrupa Yetim-Der ve dostlarımıza teşekkür ederim.” dedi.