Binance Türkiye İTÜ’de 2 bin öğrenci ile bir araya geldi

» Genel » Binance Türkiye İTÜ’de 2 bin öğrenci ile bir araya geldi

Binance Türkiye İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşen Pazarlama ve Finans Zirvesi’nin ana sponsoru oldu.

  • Son Güncelleme: 27 Ekim 2022

Binance Türkiye İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşen Pazarlama ve Finans Zirvesi’nin ana sponsoru oldu. 2 gün süren zirveye katılan 2 bin öğrenci Binance ekosistemi ve gelecek pazarlama teknolojileri sunumuna büyük ilgi gösterdi.

 

Dünyanın lider blokzincir ekosistemi ve kripto para altyapı sağlayıcısı Binance,  blockchain alanında farkındalığı artırmak ve Binance’ı Türkiye’ye tanıtmak için öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda sık sık Türkiye genelinde öğrencilerle buluşan Binance Türkiye son olarak İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşen Pazarlama ve Finans Zirvesi’nin ana sponsoru oldu. 2 gün süren zirveye yaklaşık 2 bin öğrenci katılım sağladı.

 

Binance’in ekosistemi ve pazarlama teknolojileri anlatıldı

Zirvede öğrencilere sunum yapan Binance Türkiye Pazarlama Direktörü Harika Eldoğan, Binance ekosistemi hakkında ve gelecek pazarlama teknolojileri hakkında öğrencilerle tecrübelerini paylaştı. Binance hakkında genel bilgileri aktaran Eldoğan,  Binance’in bugüne kadar sektöre ve kullanıcılara sunduğu yenilikleri ve şirketin hedeflerini anlattı. Eldoğan yaptığı açıklamada; öğrencilerin kripto para ve blockchain’e gösterdikleri ilgiden çok etkilendiklerini, üniversitelerle yaptıkları işbirliklerinin artarak devam edeceğini belirtti. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı