CUMHURİYET'İN 100. YILINDA HEDEF 50 BAŞKANLIK

» Ekonomi » CUMHURİYET'İN 100. YILINDA HEDEF 50 BAŞKANLIK

Hedeflerinin Cumhuriyet’in 100. Yılında şube sayılarını 50’ye çıkarmak olduğunu dile getiren TÜMKİAD Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu, ‘Vatan ve bayrak sevdasıyla halkımıza hizmetin en iyisini yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. TÜMKİAD olarak gümbür gümbür geliyoruz. Bugüne kadar Edirne’den Kars’a birçok ilde şubeler açtık. IĞDIR VE ELAZIĞ’A BAŞKAN ATADIK Ekip arkadaşlarıyla gecesini gündüzüne katarak çalıştıklarını dile getiren […]

  • Son Güncelleme: 25 Aralık 2022

Hedeflerinin Cumhuriyet’in 100. Yılında şube sayılarını 50’ye çıkarmak olduğunu dile getiren TÜMKİAD Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu, ‘Vatan ve bayrak sevdasıyla halkımıza hizmetin en iyisini yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. TÜMKİAD olarak gümbür gümbür geliyoruz. Bugüne kadar Edirne’den Kars’a birçok ilde şubeler açtık.

IĞDIR VE ELAZIĞ’A BAŞKAN ATADIK

Ekip arkadaşlarıyla gecesini gündüzüne katarak çalıştıklarını dile getiren Tanrıkulu, ’Iğdır’a 37. Elazığ’a ise 38’inci il başkanlarımızı atadık. Iğdır’ın sevilen iş insanı Taner Kırang, görevine başladı. Elazığı İl başkanımız başarılı iş insanı Osman Özçelik’te görevinin başına geçti.Her iki arkadaşımıza da başarılar diliyorum’dedi.